« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alemcilere gece timi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Özel ekipler kurup, futbolcuları 24 saat izleyecek yöneticiler, kurallara uymayan, bar, gece kulübü ve pavyonlarda yakalananları cezalandıracak.

Löw'e Beşiktaş maçının önemini anlatan yöneticiler, Alman çalıştırıcıdan Sergen'i gelecek hafta sonu oynanacak derbiye eksiksiz hazırlamasını istedi.

<ı>Bardak taştı...

Samsunspor ile Karabükspor beraberliklerinin ardından G.Saray ve Sakaryaspor yenilgileriyle ligin ikinci yarısında kaybedilen 10 puanla şampiyonluk yarışında geriye düşülmesi Fenerbahçe yönetimini harekete geçirdi. Sarı lacivertli yöneticiler önceki gece yaptıkları ve saatler süren toplantı sonrası F.Bahçe'de alarm verdi.

<ı>70 günlük takip

Başkan Aziz Yıldırım ve tüm yöneticiler toplantıda F.Bahçe'yi masaya yatırıp, neler yapılması gerektiğini görüştü. Sonuçta yöneticiler başkan da dahil, ligler bitene kadar, tam 70 gün süresince kendi işlerini bir kenara bırakma ve tüm mesailerini F.Bahçe'yi şampiyonluğa taşıma yolunda sarı lacivertli kulübe harcama kararı aldı.

<ı>Futbolculara uyarı

Gündüz de tek tek futbolcularla konuşan sarı lacivertli yöneticiler, ‘‘Sizden kalan 9 maçta 27 puan istiyoruz. Bunun aksini düşünmek dahi aklımızın ucundan geçmiyor. Aklınızı başınıza toplayın. Ona göre tedbirinizi alın. Bu şampiyonluğa hep birlikte baş koyduk’’ diyerek sert bir dille hepsini uyardı.

<ı>Löw’e güvenoyu

Yönetim kurulu üyeleri ayrıca teknik direktör Löw ile de konuştu ve Alman çalıştırıcıdan son dönemdeki başarısız sonuçların hesabını sordu. Bu görüşmede Löw'e kendisine güvendiklerini önümüzdeki yıl da birlikte çalışmak istediklerini bildiren yönetim kurulu üyeleri, özellikle Beşiktaş maçının önemini vurguladı.

<ı>

Sergen hazır olsun

Sarı lacivertli yöneticiler Löw'den, Sergen'in de gelecek hafta sonu oynanacak Beşiktaş derbisine eksiksiz bir şekilde yetiştirmesini istedi. Kendi işlerinden fedakarlık yapan sarı lacivertli yöneticiler, uyardıkları futbolcuları da sıkı takibe aldı. Bundan böyle Fenerbahçeli futbolcular gece-gündüz izlenecek.

<ı>Ağır ceza verilecek

Futbolcuları takip etmek için yöneticilerden ve yönetimin belirlediği kişilerden oluşan özel ekipler kuruldu. Bu ekipler, evli bekar ayırt etmeden tüm futbolcuların evlerini, İstanbul'un tüm bar, pavyon, gece kulüplerini sabaha kadar kontrol altında tutacak. Kurallara uymayanlar ile bu yerlerde yakalanlar en ağır şekilde cezalandırılacak.CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler