Gündem Haberleri

  Aldatmadım şikâyetçiyim

  İsmail AKDUMAN/DHA
  18.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  “Beni dayımın oğlu ile aldatıyordu” dediği eşini öldürmeye teşebbüsten yargılanan kocanın 24 yıla kadar hapsi istendi. 3 kez bıçaklanan eş ise, “Aldatmadım. Beni dövdüğü için kendisini 3 kez şikâyet etmiştim. Yine şikâyetçiyim” dedi.

  SAMSUN’un İlkadım İlçesi’nde geçen yıl eylül ayında, 3 çocuk babası Cafer Ö. (44) kendisini aldattığını düşündüğü eşi Ş. Ö. (33) ile tartışmaya başladı. Çocuklarını evden dışarıya çıkaran Cafer Ö., eşini 3 yerinden bıçaklayıp kaçtı. Bir hafta sonra yakalanıp tutuklanan ve 24 yıla kadar hapsi istenen Cafer Ö. dün ilk kez hâkim karşısına çıktı. Savunmasında eşinin, dayısının oğlu ile gönül ilişkisi olduğunu iddia eden Cafer Ö., “Birkaç kez kendisini uyardım. Ama beni dinlemedi. ‘Doğum gününe gidiyorum’ diyerek evden çıkıyor gece geç saatlerde geliyordu. Olay günü de dayı oğluyla görüşüp görüşmediğini öğrenmek için telefonunu istedim. Bana hakaret edince ben de dayanamayıp kendisini bıçakladım” dedi. /images/100/0x0/55ea3aadf018fbb8f872b7d4

  Çalışmıyor dövüyor

  Duruşmaya katılan Ş. Ö. ise eşinin yalan söylediğini belirterek şunları söyledi: “Sürekli kafasında kurup beni suçluyor. Ama böyle bir şey yapmadım. Beni karnımdan, kolumdan ve boğazımdan yaraladı. Ekonomik sıkıntılar nedeniyle sürekli tartışırdık. Bu olaydan önce de beni dövdüğü için kendisini 3 kez şikâyet etmiştim. Şimdi de şikâyetçiyim” diye konuştu. Duruşma ertelenirken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verildi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı