Gündem Haberleri

  Aldatıldım terk edildim

  Özge EĞRİKAR / İSTANBUL
  29.09.2013 - 01:06 | Son Güncelleme:

  Fatih’te, bir camide müezzinlik yapan evli ve üç çocuk babası M.Y., 14 yıllık eşi G.Y.’ye başka evli bir erkekle birlikte olup, evi terk ettiği iddiasıyla boşanma davası açtı.

  Cep telefonuna gelen aşk mesajlarını görünce eşinin her şeyi itiraf edip kaçtığını öne süren M.Y.,150 bin lira tazminat istedi. M.Y. dava dilekçesinde şunları anlattı:

  DİYETİSYENE GİTTİ

  “Görücü usulüyle evlendik. Din görevlisi olmam nedeniyle namaz saatlerinde camide bulunuyordum. Eşim, son zamanlarda farklı bir hayat sürmeye başladı. Hiçbir sebep yokken diyetisyen gözetiminde kısa bir sürede 95 kilodan 65 kiloya düştü, tam 30 kilo verdi. Sonra karakteri değişti. Agresif biri oldu. Zayıflamasına yordum.”

  YATSIDA DIŞARIDA

  “Eşimden hiç şüphelenmedim. Aklıma kötü ihtimaller geldiğinde ‘şeytan vesvesi’ diyerek geçiştirdim. Bir gün oğlum, annesinin uzun zamandır akşam ile yatsı namazı arasında evden çıktığını anlatınca durum değişti. 23 Nisan’da eşimin okulun kantininde çalışan C.E.’yle yakınlığını fark ettim. Cep telefonunda çok sayıda aşk mesajı gördüm. Eşim kabul etti. Din görevlisi olmam nedeniyle ihanetin toplumda duyulmasını istemedim. Eşim, evli kantin görevlisiyle şehir dışına kaçtı.”

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı