Aldatan karısına geri döndü

Bİrce BORA_LONDRA
12.07.2015 - 12:54 | Son Güncelleme:

İngiltere Parlamento Sözcüsü John Bercow’un evli kuzeni Alan Bercow ile yasak ilişki yaşayan eşi Sally’e bir şans daha verme kararı aldığı iddia edildi.

İngiliz Daily Mail gazetesi İngiliz siyasetçinin haftanın yarısını Londra’nın Battersea semtinde bulunan aile evinde karısı ve çocukları ile birlikte geçirmeye başladığını yazdı.

Bercow çiftine yakın kaynaklar John Bercow’un “çocuklarının bölünmüş bir ailede yetişmesini istemediği” ve bu nedenle karısına bir şans daha berme kararı aldığını söyledi. Ancak Parlamento Sözcüsü’nün karısına “Eğer bir kez daha onu aldatırsa 13 yıllık evliliklerinin kesinlikle sona ereceğini” net bir şekilde söylediği de belirtildi.

KOCASI KAMPANYA YÜRÜTÜRKEN ALDATMIŞTI

Sally Bercow ile kocasının kuzeni Alan Bercow’un ilişiki, John Bercow’un partisinin genel seçim kampanyasına destek vermek için Buckinghamshire seçim bölgesinde bulunduğu sırada başladığı iddia edilmişti.

57 yaşındaki evli avukat Alan Bercow bu dönemde kuzeninin Battersea’deki evine yerleşmiş ancak kısa süre sonra Sally Bercow ile yaşadığı yasak ilişkiyi sona erdirip karısına dönmüştü.

GEÇEN YIL DA ÖPÜŞÜRKEN YAKALANMIŞTI

Sally Bercow geçen yıl da bir arkadaşının doğum günü partisinde Afrika asıllı bir dansçı ile ateşli bir şekilde öpüşürken kameralara yakalanmış ancak “John’la evliliğimde bir problem yok. Kimseye hesap vermem gerektiğini de düşünmüyorum. Evliliğim beni ilgilendirir. Kocamı seviyorum ve o benim hayatımdaki en önemli insan. Evet dışarı çıkıyorum ve eğleniyorum ancak utanılacak birşey yapmadım”” demişti.

Bercow geçmişte Parlamento binası önünde sadece bir çarşafa sarılı halde çırılçıplak poz vermiş ve Biri Bizi Gözetliyor benzeri bir reality şov programına katılmıştı. Sık sık kocasının kariyerini riske atmakla suçlanan Bercow bir keresinde de, haksız yere çocuk tacizi ile suçlanan bir milletvekilinin adını mahkeme kararına karşı çıkarak Twitter üzerinden açıklamış ve ona binlerce sterlin tazminat ödemeye mahkum edilmişti.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı