GeriSpor Albüm de uçuyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Albüm de uçuyor

Laila'nın açılış gecesinde, iki günde 125.000 adet satarak pop müzik starlarını geride bırakan ve 50.000 yeni siparişle rekor kıran albümün tanıtımı yapıldı. Beşiktaş, DMC ile kulübü ve hedeflerini anlatan bir VCD çalışması da yapacağını açıkladı.

BEŞİKTAŞ, 2002-2003 sezonunda sadece ligde değil, ‘‘BJK 100. Yıl Marşları’’ albümüyle de müzik piyasasında şampiyonluğu yaşıyor ve kutluyor. DMC etiketiyle piyasaya çıkan ve rekora imza atan albümün tanıtım partisi, önceki gece futbolcu, sanatçı ve kulüp yöneticilerinin katılımıyla Laila'da gerçekleşti.

Gece Beşiktaş ve DMC yanında Laila için de anlamlıydı. İstanbul'un popüler gece kulübü olan ve mimar Duygu Özcan imzasıyla yeniden dekoru değiştirilen Laila, 2.000'i aşkın davetlinin katıldığı gecede bir çok ünlü ismi ağırladı.

Ünlüler buluştu

Bu anlamlı gecede, piyasaya çıktığı ilk iki günde 125.000 adet satarak pop müzik starlarını geride bırakan ‘‘BJK 100. Yıl Marşları’’ albümünün, 50.000 yeni sipariş alarak rekor bir rakam olan 175.000'e ulaştığı haberi verildi. Beşiktaş Yöneticileri Mete Düren, Yıldırım Demirören, Hüsnü Güreli, Haşmet Kürüm, Menajer Sinan Engin ile takım kaptanları Tayfur, Ahmet Dursun, Tümer, Ali Cansun, Yasin, Serdar'ın katıldığı gecede Doğan Medya Grubu'nu temsilen Genel Yayın Yönetmenimiz Ertuğrul Özkök, Doğan Yayın Holding Başkan Yardımcısı Soner Gedik ile Yayın Koordinatörümüz ve Beşiktaş yöneticisi Fikret Ercan yer aldı. DMC Genel Müdürü Ercan Saatçi ve albümün hazırlık aşamasında çalışan Beşiktaşlı sanatçılardan Ufuk Yıldırım, Aykut ile Reha'nın da bulunduğu kutlamalar sırasında, Hüsnü Güreli ve Soner Gedik, ‘‘BJK 100. Yıl Marşı’’nı söyleyerek, rekor sayıya ulaşan albümün tanıtım ve şampiyonluk pastasını kestiler. Gecede bulunan herkes de onlara eşlik etti.

Beşiktaş kulübü adına gecede konuşan ikinci başkan Hüsnü Güreli, ‘‘Doğan Grubu ile çalışmaktan çok mutluyuz. 100. Yıl kutlamalarımıza yakışır bir albüm hazırlayan DMC ile çalışmalarımız devam edecek. Beşiktaş'ın 100 yıllık geçmişini, gelişimini ve hedeflerini anlatacağımız bir VCD çalışmamız olacak. Aynı ekiple bu projeye de devam edeceğiz’’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle