« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak: Türkiye'nin en iyi iki kulübü Trabzonspor ve F.Bahçe

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzonspor'un Fenerbahçe ile birlikte Türkiye'deki en iyi 2 kulüpten biri olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Albayrak, Trabzonspor'un ekonomik ve kurumsallaşma yönlerinden çok iyi noktada olduğunu belirterek, “Bugün Galatasaray'ın 150 milyon, Beşiktaş'ın ise 80 milyon dolara yakın borcu bulunmaktadır. Bu anlamda Trabzonspor, Fenerbahçe ile birlikte şu anda Türkiye'deki en iyi iki kulüpten biri durumundadır” dedi.

Trabzonlular'ın kendisine ve yönetim kuruluna çok önemli bir görev verdiğini belirten Albayrak, “Biz de inanmış yönetici arkadaşlarımızla, Trabzonspor'a yeni bir ruh ve heyecan getirdiğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.
15 yıldır Trabzonspor camiasının içinde olduğunu vurgulayan Albayrak, şöyle konuştu:  “Kulübün idaresinin sadece Trabzon'a bağlı kalarak yürütülmesinin işlemediğini gördüm. Bu durumda güçsüz ve yalnız kalıyorsunuz. Bunun yanında, içeride birlik olmamız şart. Yoksa dışarıdan gelen etkilere açık oluruz. Trabzonspor, sezonun ilk yarısında çok büyük irtifa ve ruh kaybetti. Yönetim kurulundaki arkadaşlar Trabzonsporluluk ruhunu geri getirmek için kulübe sahip çıktılar. İnşallah takım bu yıl toparlar ve biz de gelecek sezona yapacağımız takviyelerle iyi bir ekip kurarız. Trabzonspor'da sağlıklı ve kalıcı işler yapmak istiyoruz. Bir stadyum yapmak ya da Trabzonspor'a yeni tesisler kazandırmak bu hedeflerimizin arasında yer alıyor.”

Trabzonspor Kulübü'nü sadece futboldan ibaret olarak görmediğini de kaydeden Albayrak, “Trabzon insanı zeki ve çeviktir. Spor zaten bu ikisinin öncülüğünde başarıyla yapılır. Sadece futbol dalında değil diğer spor branşlarında da Trabzonlular'ın başarılı olacağına inanıyorum” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler