« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak’tan başarı sözü

Nuri Albayrak, Trabzonspor’a gerekli takviyeleri yaparak gelecek sezon şampiyonluğa oynayacak bir ekip oluşturacaklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR Kulübü Başkanı Nuri Albayrak’tan bordo mavili taraftarlara başarı sözü... Albayrak, bu sezonu üçüncü bitirmek ve gelecek sezon şampiyonluğa oynamak istediklerini söyledi. İlk yarıda kaybedilen puanlarla ligde bir hayli geriye düştüklerini ifade eden Nuri Albayrak, şunları söyledi: "Ara transfer çalışmaları yaparken gelecek sezonu da düşünüyoruz.

Moral vereceğiz

Trabzonspor’un iyi bir kadrosu var. Öncelikle düşüncemiz mevcut takımının verimini artırmak ve bu takımın eksik mevkilerine oyuncu monte ederek gelecek yılın hazırlığını yapmak. Oyuncularımızın moral motivasyonunu artırıp daha iyi verim almamız gerekiyor. Antalya kampına gidip futbolcularımıza moral vereceğiz. Yönetim, futbolcu, teknik heyet birlikteliği ve camianın desteğiyle bu takımı önümüzdeki sezon inşallah uçuracağız."

Savunma güçlenecek

Öncelikle bordo mavili takımın savunmasını güçlendirmeyi amaçladıklarını anlatan Nuri Albayrak, "Fatih Akyel’i transfer ettik. Bir yabancı oyuncu daha alıp, savunmayı ilk yarıya oranla daha güçlü tutmak istiyoruz" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler