Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak: Sözümüzün arkasındayız

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, bordo-mavili taraftarlara verdikleri tüm sözlerin arkasında olduklarını ve yeni sezon için hazırlıklara başladıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Albayrak, yaptığı açıklamada, ara transfer döneminde Trabzonspor formasının ağırlığını taşıyamayan futbolcularla yollarını ayırdıklarını ifade ederek, “Ekip olarak gelecek sezonun kadrosunu oluşturmaya başladık. Hedefimiz, önümüzdeki sezonun başına kadar iyi bir kadro kurup, başarıya ulaşmak” dedi.

Taraftarların yıldız futbolcu beklentisinin sürdüğünü bildiğini ifade eden Albayrak, şöyle devam etti:
“Önümüzde uzun bir lig maratonu var. Türkiye'de 3-4 takımın dışında bütün kulüpler sıkıntı yaşıyor ve ellerindeki iyi futbolcuları vermek istemiyorlar. Yurtdışından yapacağımız transferlerde ise maddiyatı ikinci plana atmamıza rağmen, oyuncularla prensipte anlaşamadık. Aile olarak Trabzonspor'a bir futbolcu katacağımıza söz verdik. İnşallah gelecek yıl bu sözümüzü tutacağız.”

'TAKIMDAKİ DENGELERİ BOZMAYACAK'

Başkan Albayrak, Trabzonspor'a gelecek futbolcunun takımdaki dengeleri bozmayacak ve kente alışacak bir futbolcu olacağını vurgulayarak, “Biz ileriyi düşünüyoruz. Trabzonspor kendini ispat etmiş ve marka olmuş Türkiye'nin dört büyük takımından biri. Kulübün genel prensiplerini bozacak bir transfere girmemizin de doğru olmayacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Albayrak, teknik heyet konusunda ise sezon sonuna doğru artıları ve eksileri masaya yatırıp bir değerlendirme yapacaklarını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler