« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak: Şampiyonluğu ben de yaşadım

2001-2004 döneminde Fenerbahçe forması giyen ve şampiyonluk yaşayan Erhan Albayrak, Fenerbahçe'nin şampiyon olmasına çok sevindiğini söyledi.

MEHMET UZUN - BREMEN / DHA
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe'nin 18. şampiyonluğuyla ilgili açıklamalarda bulunan milli futbolcu Albayrak şunları söyledi:

"Çok sevindim. Fenerbahçe Türkiye'nin en büyük kulübüdür. Fenerbahçe'de o şampiyonluğu ben de yaşadım. Çok güzel bir duygu. Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. İnşallah Avrupa'da da bizleri iyi bir şekilde temsil ederler."

"TRABZONSPOR DA HAK ETTİ"

Trabzonspor'un da en az Fenerbahçe kadar şampiyonluğu hak ettiğini dile getiren Erhan Albayrak, "Fenerbahçe ile Trabzonspor'un şampiyonluk mücadelesi müthişti. Çok heyecanlı bir lig yaşandı. Bence şampiyonluğu en az Fenerbahçe kadar Trabzonspor da hak etti" diye konuştu.

"HAFTAYA BİZ DE ŞAMPİYON OLABİLİRİZ"

Almanya'nın KFC Ueldingen 05 takımında forma giyen Erhan Albayrak haftaya şampiyonluk maçları olduğunu bildirdi. Ligde şampiyonluk için sadece önlerinde bir engel kaldığına dikkat çeken Albayrak, "Haftaya eğer deplasmanda oynayacağımız maçı kazanırsak biz de şampiyon olma mutluluğunu yaşayacağız" dedi.

"TÜRKİYE'YE DÖNMEK İSTİYORUM"

Futbolu bıraktıktan sonra antrenör olarak çalışmayı düşündüğünü, ileride Türkiye'ye dönmeyi planladığını vurgulayan Erhan Albayrak, sözlerini şöyle tamamladı: "İlk olarak Almanya'da antrenörlük yapmayı düşünüyorum. Daha sonra 12 yıl futbol oynadığım Türkiye'ye dönmek istiyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz