« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak: Melo'da sorun yok

Galatasaray, yeni sezon öncesi yurt dışı kamp çalışmaları için Avusturya'ya gitti. Atatürk Havalimanı'ndan Almanya'nın Münih kentine hareket eden ve buradan karayoluyla Avusturya'ya geçecek sarı-kırmızılı ekip, Bad Haring bölgesinde 15 Temmuz Pazar gününe kadar çalışmalarını sürdürecek. Sarı-kırmızılı ekibin bu kamp döneminde iki hazırlık karşılaşması yapması planlanıyor.

Gökhan HEBEPÇİ, İstanbul-DHA
SON GÜNCELLEME

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, havalimanında yaptığı açıklamada, geçen yıl olduğu gibi yine aynı yerde kamp yapacaklarını belirterek, iyi bir çalışma dönemi geçmesini ümit ettiğini söyledi. Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ise, "Geçen sene de ilk kampı Avusturya'da aynı mekanda yapmıştık ve bize uğurlu gelmişti. Bu sene de inşallah iyi bir dönem geçirip, Türkiye'ye döneceğiz" diye konuştu.

HEPSİ GİTTİ CULİO KALDI

Transfer çalışmalarına da değinen Albayrak, "Geçen sene önemli transferlerimiz hep kamplarda oldu. Transferde acele etmemek lazım. İnşallah yeni arkadaşlarımız orada aramıza katılır ve beraber Türkiye'ye döneriz" dedi. Albayrak, Felipe Melo'nun durumunun sorulması üzerine ise, "Hiçbir problem yok, her şey yolunda" demekle yetindi.

Kafilede Ufuk Ceylan, Eray İşcan, Çağlar Birinci, Gökhan Zan, Ceyhun Gülselam, Aydın Yılmaz, Albert Riera, Tomas Ujfalusi, Hakan Balta, Yekta Kurtuluş, Mertan Caner Öztürk, İsmail Berk Ünsal, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Necati Ateş, Sercan Yıldırım, Umut Bulut, Emmanuel Culio ve Semih Kaya yer alırken; izinli oyuncular Emmanuel Eboue, Dany Nounkeu, Engin Baytar ve Selçuk İnan 10 Temmuz'da, Fernando Muslera ve Johan Elmander 11 Temmuz'da, Milan Baros ise 17 Temmuz'da çalışmalara katılacak.

Sağ ayak küçük parmağında çatlak bulunan Yiğit Gökoğlan, ilk etap kamp kadrosunda yer alamayacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz