Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak: Kulüp için her cezaya razıyız

Trabzonspğor Başkanı Nuri Albayrak, Vestel Manisaspor maçından sonra hakem Cem Deda'yla ilgili açıklamaları nedeniyle kendisine verilen 1 aylık cezanın önemli olmadığını söyledi, “Kulübün menfaatleri için her türlü cezaya razıyız“ dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME
Geçen hafta oynanan Vestel Manisaspor karşılaşmasının bitiminde hakem Cem Deda'nın kötü yönetim gösterdiğini belirtirken, “Babası hakem, dedesi hakem, kendisi hakem. Çete olmuş bunlar“ açıklamasında bulunan Başkan Nuri Albayrak, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun verdiği 1 ay hak mahrumiyeti, 10 bin YTL de para cezasını değerlendirirken şunları söyledi: “Trabzonspor'un menfaatlerini korumak için ceza almam önemli değil. Kulübün hakkını kimseye yedirmeyeceğiz. Biz, yönetim olarak Trabzonspor'un menfaatlerini korumak için bu göreve talip olduk ve kulüp üyelerinin onayıyla yönetime geldik. Kulübün çıkarları için her türlü çabayı, her zaman ve her platformda göstereceğiz. Kulübün menfaatleri korunduğu ve biz haklı olduğumuzu bildiğimiz sürece alacağımız cezasının hiçbir önemi yok.“

YARIN GİDİYORLAR

Bu arada Trabzonspor, Gaziantepspor'la oynayacağı karşılaşma için yarın Gaziantep'e gidecek. Özel uçakla saat 13.00'te Trabzon'dan ayrılacak olan Trabzonspor, yarın akşam Gaziantep'te son antrenmanını yapacak. Bordo mavililer, pazar akşamı oynayacakları maçın ardından da saat 01.00'de yine özel uçakla Trabzon'a dönecek.

Bunları da Beğenebilirsiniz