Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak’ın gönlü Ramos’ta

Trabzon’da Ersun Yanal ve Aykut Kocaman isimleri konuşuluyor. Başkan Nuri Albayrak bu ikiliden olumlu cevap almazsa rotayı Sevilla’nın teknik patronu Juan de Ramos’a çevirecek.

Yunus Emre SEL/DHA
SON GÜNCELLEME
TRABZONSPOR’da son yıllarda teknik direktör konusunda da istikrar sağlanamadı. Bordo mavili kulüpte, son 10 sezonda 16 çalıştırıcı görev yaparken bir sezonu baştan sonuna kadar tamamlayan 2 teknik direktör oldu. Samet Aybaba ve Gordon Milne, bir sezonu başlayarak bitirme başarısı gösterdiler. Bu gelişmeler ışığında görevi bırakan Ziya Doğan’dan sonra kaliteli bir ismi takımın başına takımın başına getirmek isteyen Trabzonspor yönetimi, ilk teklifi Ersun Yanal’la Aykut Kocaman’a yaptı.

Sorun kongre günü

Bordo mavili yönetimin ilk tercihleri olan Yanal ve Kocaman’ın aralık ayında yapılacak kongresi yüzünden teklife sıcak bakmadığı öğrenildi. Kulüp başkanı Nuri Albayrak’ın her 2 isimle son bir kez daha görüşme yapabileceği belirtildi. Takımın başına kalitesi tartışılmayacak bir teknik direktör getirmek istediklerini söyleyen başkan Albayrak’ın gönlünün İspanya’nın Sevilla takımının teknik direktörü Juan de Ramos’tan yana olduğu öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz