« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak: Bizde zikzak olmaz

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, “Hiç kimse Trabzonspor camiasını ve kulübünü kendi amaçları doğrultusunda töhmet altında bırakmasın” dedi. Futbol Federasyonu seçimlerinde başından beri net bir tavır sergilediklerini ifade eden Albayrak, “Bizim ilkelerimizde zikzak çizmek yoktur" diye konuştu.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Albayrak, Trabzonspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde, Futbol Federasyonu seçimlerinin ardından gerçekleştirilen yorumlarla ilgili yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un şanlı ve şerefli bir tarihi olduğunu belirterek, “Doğmamış olaylarla ilgili Trabzonspor'u töhmet altında bırakmaya çalışan insanları kınıyor ve herkesi aklıselim olmaya davet ediyorum” diye konuştu.

Trabzonspor Kulübü'nün bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kimsenin diyetine ihtiyaç duymadığını ifade eden Albayrak, “Bir önceki Futbol Federasyonu kimlere ne diyet ödedi ki, aynı yanılgı içerisinde bundan sonrası için açıklamalar yapılıyor. Hiç kimse Trabzonspor camiasını ve kulübünü kendi amaçları doğrultusunda töhmet altında bırakmasın” dedi.

'BİZDE ZİKZAK OLMAZ'

Futbol Federasyonu seçimlerinde aldıkları tavrın ilk günden itibaren çok açık ve net olduğunu kaydeden Albayrak, “Bizim ilkelerimizde zikzak çizmek yoktur. Bugüne kadar dik duruşumuzdan hiç taviz vermedik. Trabzonspor camiasına yakışan tavır buydu, biz de bunun bilinciyle hareket ettik. Aynı dik duruşu sergileyemeyen insanlar düştükleri durumdan kurtulmak için Trabzonspor ismini ağızlarına almasınlar. Kendileri camiamızın adını kullanarak gündemde kalmaya çalışmasınlar. Futbol Federasyonu'nun olağanüstü kongresindeki tavrımızı kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.