« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Albayrak Ailesi’nin en mutlu günü

Galatasaray yöneticisi Abdurrahim Albayrak’ın oğlu Yasin Albayrak, Nesligül Gürleyik ile evlendi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Kulübü’nün sevilen ismi ve yöneticisi Abdurrahim Albayrak’ın oğlu Yasin Albayrak, hayatını Nesligül Gürleyik ile birleştirdi. Four Seasons Bosphorus Otel’inde gerçekleşen düğünde çiftin nikahını Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu kıyarken, şahitliklerini ise eski başbakan Mesut Yılmaz, Fatih Terim ve Vahit Halefoğlu yaptı.

ARKAN: ‘Kriter başarı değilmiş’

550 seçkin davetlinin katıldığı gecede Abdurrahim Albayrak’ı Galatasaray camiasından eski başkan Faruk Süren, Ali Dürüst, Refik Arkan, Fatih Terim ve Hasan Şaş yalnız bırakmadı. Düğünde davetliler, Tarık Sezar Orkestrası’nın ardından, Serdar Ortaç’ın şarkıları ile eğlendi.
Düğüne katılan G.Saray Başkan Yardımcısı Refik Arkan ise, “Biz 2 sene görevimizi yaptığımıza inanıyoruz. Genel kurul ve başkanın takdiri böyle ise bize saygı duymak düşer. Demek ki kriter başarı değilmiş” dedi.

Fulya Terim’in ayağı kırıldı

G.SARAY Teknik Direktörü Fatih Terim’in eşi Fulya Hanım’ın ayak bileği kırıldı. Fulya Terim’in ayak bileğinden operasyon geçirdiği ve bu nedenle Fatih Terim’in, Albayrak ailesinin düğününe tek başına geldiği öğrenildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz