Ege Haberleri

EGE

  Albaş Turizm’den yeni bir yatırım

  HÜRRİYET / İZMİR
  01.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye’nin önde gelen turizm taşımacılık şirketlerinden İzmir merkezli Albaş Turizm, yatırımlarına bir yenisini ekledi.

  Sektörde 30 yılı geride bırakan Albaş Turizm, ofis merkezini Çankaya’ya açtığı Ayçam Tur’la müşterilerine daha da yaklaştı. Albaş Turizm, 2008’de yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarından paket turlara, uçak biletinden kruvaziyer programlarına kadar farklı seyahat ürünlerini sunmak amacıyla kurduğu Ayçam Tur Seyahat Acentesi ile birlikte kent merkezine taşındı. Çankaya’da hizmete giren ofis, 500 metrekare büyüklüğünde. Neslihan Nincovitch ve Kerem Ertopçu’nun yetkili olduğu ofiste, konusunda eğitim almış, genç ve dinamik 13 personel görev yapıyor.

  Marka değeri arttı

  Acentelerden sorumlu Ertoptçu, Albaş Turizm’in aynı sektörde faaliyet gösteren firmalardan ayrı bir yerde olduğunu dile getirdi, “Geçen yıl tüm Güney Ege’ye hizmet eden Bodrum şubemizi açmıştık. Şimdi ise Ayçam Tur’la İzmir kent merkezinde turizmin kalbinin attığı bölgedeki yerimizi aldık. Şehrin en önemli otellerine artık çok daha yakınız” dedi. Yeni ofisleri sayesinde VIP transferini de kolaylaştırdıklarını belirten Kerem Ertopçu,  “Amacımız, Albaş bayrağını Türkiye’nin her noktasında dalgalandırmak” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı