MANİSA HABERLERİ

Alaşehir Ülkü Ocakları Açıldı

IHA
29.10.2015 - 14:51Son Güncelleme :

ALAŞEHİR ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI’NIN YENİ HİZMET BİNASI GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILDI.

IHA

Alaşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın yeni hizmet binası görkemli bir törenle açıldı. Açılışa, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına Genel Sekreter Halil Memiş katıldı. Memiş, vatana ve millete hayırlar evlatlar yetiştiren Ülkü Ocakları sayısının Manisa’da çoğalacak olmasından dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş ve Genel Sekreter Yardımcısı Aytaç Yalçınkaya, Alaşehir Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın açılış törenine katıldı. Açılışa, MHP Manisa Milletvekili Adayları Erkan Akçay, Osman Oktay, Mehmet Memiş, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı, Ülkü Ocakları İl Başkanı Murat Yörük, MHP’li belediye meclis üyesi ve hayırsever iş adamı Ali Uçak, diğer çevre ilçe başkanları, tüm ilçe ocak başkanları ve MHP’li belediye meclis üyeleri ile çok sayıda ülkücü katıldı.
CENGİZ ERGÜN’DEN ANLAMLI MESAJ
Tören öncesinde açılışa katılamayan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün mesajı okundu. Cengiz Ergün’ün mesajında yer alan, “Çok kıymetli dava arkadaşlarım, değerli ülküdaşlarım, Alaşehir Ülkü Ocaklarımızın Alaşehir’imiz adına hayırlı hizmetler vermesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Ülkemizin yaşadığı son günlerde milletimizin sigortası durumunda olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir neferi olarak hepimize görevler düşmektedir. İşte bu ocak da bu görevi en iyi şekilde yerine getirecektir. İşte bu duygularla yeni hizmet binamızın hayırlı olmasını diliyor, tüm ülküdaşlarımı ve dava arkadaşlarımı sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene!” ifadeleri açılışa katılan binlerce ülkücü tarafından ayakta alkışlandı. Tören Alaşehir Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Korkusuz, İl Ocak Başkanı Murat Yörük, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban ve Ülkü Ocaklarının açılışında en büyük pay sahibi olan MHP Belediye Meclis Üyesi Ali Uçak’ın konuşmaları ile devam etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasından sonra yeni hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.
ÜLKÜ OCAKLARI ÇOĞALMALI
Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün adına Alaşehir Ülkü Ocaklarının açılışına katılan Genel Sekreter Halil Memiş, Ülkü Ocaklarının milliyetçi, vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştiren bir kurum olduğunu ve Manisa’da çoğalacak olmasından dolayı büyük memnuniyet içerisinde olduklarını belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Alaşehir Ülkü Ocakları Açıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alaşehir Ülkü Ocakları Açıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı