MANİSA HABERLERİ

Alaşehir Devlet Hastanesi’ne Doktor Akını

IHA
13.10.2015 - 11:08Son Güncelleme :

ALAŞEHİR DEVLET HASTANESİ’NDE ACİL SERVİSE ATANAN BEŞ DOKTORUN GÖREVE BAŞLAMASININ ARDINDAN, ALTI UZMAN HEKİM DAHA GÖREVLERİNE BAŞLADI.

IHA

Alaşehir Devlet Hastanesi’ne doktor akını devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde acil servise atanan beş doktorun göreve başlamasının ardından, altı uzman hekim daha görevlerine başladı. Altı hekimin atanmasıyla birlikte hastanede uzman sayısı 31 oldu.
200 yataklı Alaşehir Devlet Hastanesi’ne son atamalarla atanan doktorlarla birlikte uzman sayısı 31’e yükselirken, acil hekim sayısı da dokuza yükseldi. Alaşehir Devlet Hastanesi yeni atamalarla daha fazla hastaya hizmet verebilecek, ilçe dışı hasta sevkleri azalacak.
Alaşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Orhan Kırmalı, "Hastanemize yeni atanan 2 dahiliye, 1 kardiyoloji, 1 genel cerrah, 1 radyoloji, 1 kadın doğum uzmanı ile birçok branşta hekim sayımız birden fazla duruma geldi. Hastalarımız bundan böyle dahiliye, kulak burun boğaz, kardiyoloji, üroloji, genel cerrah gibi dallarda doktor tercihi yapabilecekler. Diğer branşlarda da doktor sayımızın artırılması için başvurularımızı yaptık. Hastanemizde beyin cerrahı dışında eksiğimiz kalmadı. Bu eksikliğimizin giderilmesi içinde çalışmalarımız sürüyor. Hastalarımızın tüm branşlarda mağduriyetleri en aza indirilebilecek. Tedavilerini kendi ilçelerinde yaptırabilecekler. Hastanemiz son sistem sağlık araçlarıyla hizmet vermektedir. Amacımız hastalarımızın her türlü tedavilerini mümkün olduğunca Alaşehir’de karşılayabilmek"dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Alaşehir Devlet Hastanesi’ne Doktor Akını hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 11 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alaşehir Devlet Hastanesi’ne Doktor Akını haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:26
 • Guneş
  08:10
 • Öğle
  13:14
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı