MANİSA HABERLERİ

Alaşehir Belediyesinden Özel Hat Hizmeti

IHA
24.07.2015 - 12:56 Son Güncelleme :

ALAŞEHİR BELEDİYESİ İLE TÜRK TELEKOM ARASINDA ÖZEL HAT ANLAŞMASI BELEDİYE BAŞKANI GÖKHAN KARAÇOBAN (SAĞDAKİ) VE TÜRK TELEKOM MANİSA TİCARİ FAALİYETLER MÜDÜRÜ BARBAROS YAVUZ (SOLDAKİ) ARASINDA İMZALANDI

IHA

Vatandaşların belediye hizmetlerinden daha iyi yararlanabilmesi için Alaşehir Belediyesi ile Türk Telekom arasında özel hat sözleşmesi yapıldı. Sözleşmeyi Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban ve Türk Telekom Manisa Ticari Faaliyetler Müdürü Barbaros Yavuz imzaladılar.
Yeni kurulan özel hat ile vatandaşlar belediyeye daha kolay ulaşabilecekler, şikayet, istek ve bilgilendirme hizmetlerinden daha kolay ve çabuk yararlanabilecek. Sözleşme töreninde konuşan Barbaros Yavuz, "Türk Telekom ile Alaşehir belediyesi arasında Manisa merkezden sonra ilçe bazında ilk ilçe olarak Alaşehir’de uygulamaya geçiyoruz. Kurulan yeni hatla vatandaşlar kesintisiz ve güvenli olarak belediyeye daha kolay ulaşabilecekler" dedi.
Belediye başkanı Gökhan Karaçoban, "Manisa’nın ilçelerinden ilk olarak bu hizmeti başlattığımız için çok mutluyuz. 444 8 653 nolu kurulan özel hatla vatandaşlarımız isteklerini, şikayetlerini en kısa zamanda güvenli olarak iletebilecekler ve belediyemiz hizmetlerini daha kolay öğrenebilecekler. Günümüz teknoloji hizmetlerinden herkesin faydalanabilmesi gerekir. Günümüzde iletişim çok kolay. Ancak bazen de bilgi kirliliği yaşanabiliyor. Bu yapacağımız uygulama ile vatandaşlarımız daha sağlıklı, daha güvenli bilgi alabilecek. Belediye hizmetlerini ilk ağızdan ve doğru olarak öğrenebilecektir. Önümüzdeki günlerde ilçe çapında MOBESE, Vİ-Fİ hizmetleri gibi hizmetlerle ilgili çalışmalarımız da sürecek." şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Alaşehir Belediyesinden Özel Hat Hizmeti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Temmuz 2015 tarihinde saat 12 56’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alaşehir Belediyesinden Özel Hat Hizmeti haberi güncellenecektir.

MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ

12 Aralık 2017, Salı
 • İmsak
  06:27
 • Guneş
  08:12
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:42
 • Akşam
  17:57
 • Yatsı
  19:30
Sayfa Başı