"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Alara’dan 10 numara çalım

Cem Uzan’dan geçtiğimiz ay boşanan Alara Uzan, Fenerbahçe’nin şampiyonluğunu kendinden 10 yaş küçük sevgilisi Eren Morava’yla İstanbul gecelerinde kutladı.

Sırtında adının yazılı olduğu 10 numaralı bir forma giyen Koçibey ile sevgilisi, kendilerini görüntülemek isteyen gazetecilere çalım attı, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendikleri Reina’dan farklı kapılardan çıktı.

Banderas’la Cannes’da

64. Cannes Film Festivali’nin uluslararası resmi sponsoru Chivas Regal’in davetlisi olarak, geçtiğimiz hafta sonu bir grup gazeteciyle Cannes’a gittim. Nuri Bilge Ceylan’ın Jüri Büyük Ödülü’nü kazandığı “Bir Zamanlar Anadolu’da” filmini de başrol oyuncusu Yılmaz Erdoğan’ın da aralarında olduğu film ekibiyle birlikte izledik. 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı tatilini hafta sonuyla birleştiren birçok Türk de tatil için Cannes’daydı. Cannes’da gördüğüm Türkler arasında Fida Film’in sahibi Murat Akdilek ile eşi Sitare Akdilek, Selim Sefada, İlhan Sabancı ve Harika Güral da vardı. Merve Hasman da, bizim de kaldığımız Martinez Otel’de Antonio Banderas’la hatıra fotoğrafı çektiren şanslı isimler arasındaydı.

Fener alayı

Fenerbahçe’nin şampiyonluk kutlamalarına katılanlar arasında BMW’nin ana bayisi Kosifler Otomotiv’in genç kuşak yöneticileri Hilal ve Hakan Kosif ile Jefi-Yasemin Kamhi’nin kızları Melda Kosif’le evlenen Sinan Kosif de vardı.

Türkbükü değil, Bebek

Havaların ısınmasıyla birlikte tekne sezonu da açıldı. Her yaz Bodrum koylarında görmeye alışık olduğumuz manzaralar, bu kez İstanbul’da karşımıza çıktı. Adını Akkök Holdig’in evli patronu Ömer Dinçkök’le yaşadığı aşkla duyuran eski manken Rita Fink, Bebek’te tekne keyfi yaparken objektife takıldı. Denize girmek için erken olduğundan Türkbükü’ne henüz gitmeyen Fink ve arkadaşları, bikinilerini giyip Boğaz’da güneşlendi.

AJANDA

Festival başlıyor

Vodafone FreeZone Müzik Festivali, bugün Ege Üniversitesi’nde yapılacak ilk konserle başlıyor. Rock müziğin önde gelen sesleri Şebnem Ferah, Hayko Cepkin, Aylin Aslım, Badem ve TNK, festival kapsamında İzmir, Konya, Erzurum, Gaziantep ve Kocaeli’deki üniversiteli gençlerle buluşacak.

X