ZONGULDAK HABERLERİ

Alaplı'da okul müdürlerine eğitim

AA / Cem Sürmeneli
26.02.2016 - 15:21Son Güncelleme :
Alaplıda okul müdürlerine eğitim
AA / Cem Sürmeneli

ZONGULDAK (AA) - Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Arife Çevik, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ile Alaplı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Teknik Destek Sözleşmesi imzalandığını bildirdi.

Çevik, gazetecilere yaptığı açıklamada, ilçede 25 okulda görev yapan müdürlere eğitim verileceğini söyledi.

Eğitimlerin 5 gün süreceğini belirten Çevik, BAKKA ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile okul yöneticilerine yönelik 5 gün boyunca "Eğiticinin Eğitimi" ve "Profesyonel Yönetim Becerileri" konularında eğitimler verileceğini ve bunun çok faydalı olacağını düşündüklerini kaydetti.

Çevik, ayrıca BAKKA ile yeni projeleri olacağını ve çocukların daha iyi bir eğitim alması için ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini belirtti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Zonguldak haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Zonguldak ilinden Alaplı'da okul müdürlerine eğitim hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alaplı'da okul müdürlerine eğitim haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı