Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alanzinho’ya havada karada doğum günü

Attığı golle Manisa maçında Trabzon’a 3 puanı getiren Brezilyalı oyuncunun doğum günü dönüş uçağı ve havaalanında kutlandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
MANİSA deplasmanında attığı nefis golle Trabzonspor’u galibiyete taşıyan ve takımının liderliğini sürdürmesini sağlayan Brezilyalı Alanzinho’ya dönüş uçağında arkadaşları ve teknik heyet, Trabzon Havaalanı’nda ise taraftarlar tarafından doğum günü kutlaması yapıldı. Dönüş uçağında saatin 24.00 olması ve Brezilyalı oyuncunun doğum günü olan 22 Şubat’a girilmesiyle birlikte uçağın ışıkları söndürüldü. Pilotun da 28 yaşına basan Alanzinho’nun doğum günü olduğunu ve bu nedenle küçük bir parti organizasyonu yapıldığını anons etmesiyle birlikte pasta getirildi.
Karşılaştığı manzara karşısında oldukça mutlu olan Brezilyalı oyuncu tezahürat ve alkışlar arasında pastanın mumlarını üfleyerek söndürdü.

Taraftar da unutmadı

UÇAĞIN Trabzon’a varmasının ardından Alanzinho’ya ikinci sürpriz doğum günü kutlaması bu kez taraftarlar tarafından havaalanında yapıldı. Takımı karşılayan bir grup taraftar, yanlarında getirdikleri pastayı Alanzinho’ya kestirerek doğum gününü kutladılar.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler