ANTALYA HABERLERİ

Alanya'ya şehit ateşi düştü (4)

DHA
27.03.2016 - 22:08Son Güncelleme :
DHA

ÇOCUKLARININ MEKTUBUNU PAYLAŞTI
Mardin Nusaybin’de şehit olan polis özel harekat memuru Coşkun Nazilli’nin çocukları tarafından gönderilen mektubu, sosyal paylaşım sitesindeki kişisel hesabından yaklaşık 1 ay önce kendi fotoğrafıyla birlikte paylaştığı ve üzerine de “Vatanımı sizleri ihmal edecek kadar çok sevdiğim için özür dilerim. Allah’ın izniyle çok yakında evdeyim. Ben de sizleri çok seviyorum” notunu koyduğu belirtildi.
9 AY ÖNCE DOĞU’YA TAYİNİ İSTEDİ
Şehit Coşkun Nazilli’nin yaklaşık 9 ay önce yurtdışındaki görevinden Antalya’ya döndüğü ve yaşanan terör olaylarının ardından dilekçeyle başvuruda bulunarak Doğu’ya tayin olma talebinde bulunduğu, başvurusunun olumlu bulunması üzerine Nusaybin’de görevlendirildiği kaydedildi.
ŞEHİT HABERİNDEN SONRA DÜĞÜN İPTAL EDİLDİ
Alanya’ya şehit haberinin ulaşmasının ardından Avsallar Mahallesi Körali Baysal Düğün Salonu’ndaki bir düğün yarıda kesildi. Sahneye gelen bir kişi şehit haberini salondakilerle paylaştıktan sonra saygı duruşunda bulunulmasını istedi. Salondakilerin tamamı ayağa kalkarak şehit için saygı duruşunda bulundu, ardından da hep bir ağızdan ‘Kahrolsun PKK’, ‘Şehitler ölmez vatan bölünmez’ sloganı atıldı. Düğün merasiminin şehit haberinin ardından iptal edildiği belirtildi.

FOTOĞRAFLI 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Alanya'ya şehit ateşi düştü (4) hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2016 tarihinde saat 22 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alanya'ya şehit ateşi düştü (4) haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı