Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Alanya'da kongre var

Yeni sezonda Bayanlar Ligi'nde mücadele edecek olan Alanya Belediyespor'da Basketbol Şube Sorumlusu Erdal Hancı, kulüpleri hakkında çıkan haberlere tepki göstererek, bir yazılı açıklama yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Hancı yaptığı açıklamada şunlar kaydetti: ''Son günlerde kulübümüzün önümüzdeki sezon içerisinde neler yapacağı ile ilgili kamuoyunda yapılan bilinçsiz yada maksatlı yorumlara istinaden cevap verme lüzumu hissettik.
 
Mayıs ayı sonunda kulübümüzde kongre yapılacaktır. Bu kongrede köklü bir değişiklik olmayacak sadece yönetimizi güçlendireceğiz. Amatör zihniyetle yaptıklarımızı profesyonel zihniyete çevirecegiz. TBBL'de çok daha fazla mesai harcayacagımızdan eski yöneticilerimizden ve katkısı olacak olan yeni arkadaşlar dahil edeceğiz. Yönetim anlayışımızda değişiklik olmayacak, aksine daha güçlü bir yönetimimiz olacak.
 
Sponsor görüşmelerimiz devam etmekte. Anlaşma yaptığımız profesyonel bir ajans tarafından sponsorluk görüşmelerine devam etmekteyiz. Basketbol takımımızla ilgili  her türlü kararı teknik ekibimizin başındaki sayın Nuri Koç yapacaktır. Kendisiyle  5 yıllık bir anlaşmamız olduğunu ve sadece ikinci yılını doldurduğunu kendisinden oldukça mennun olduğumuzu kamuoyuna da bildirmek istiyorum. Onun isteği doğrultusunda gerekli transferleri gerekli alt yapıları yönetim olarak biz sağlayacağız.
 
Hocamızın isteği dogrultusunda öncelikle iç transferi bitireceğiz. Duygusal davranmayacağız ve bu konuda vedalaşacağımız oyuncularımız da olacak. Yerli oyuncu takviyesi yapacağız. Yabancı oyuncu konusunda ise uzun listeleri eleyerek görüşmelere başladığımız 7-8 oyuncu mevcut. 3'ünde karar kılıp, kongreye kadar transferimizi bitirip hazırlıklarımıza başlayacağız. Bu transferleri yeni yönetimimize girecek olan arkadaşlarla beraber yapacağız. Kongre sadece süreç olacaktır.
 
2010 - 2011 sezonunda takımımızın hedefi ise teknik heyetimiz ve oyuncularımız belirleyecek. Bizler yönetim olarak önlerini açacagız onlar sahada yüreklerini koyarak Alanya'yı en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Bundan en ufak kuşkumuz yok. ''


Bunları da Beğenebilirsiniz