ANTALYA HABERLERİ

Alanya Sağlık Turizmi Derneği’nden Altid’e Ziyaret

IHA
22 Ekim 2015 - 14:41Son Güncelleme : 22 Ekim 2015 - 14:42

ALANYA SAĞLIT TURİZMİ DERNEĞİ YÖNETİCİLERİ ALANYA TURİSTİK İŞLETMECİLER DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

Alanya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı (ALTİD) Burhan Sili, “Sadece deniz, kum, güneş üçlemesiyle turizm artık bir yere kadar yapılabiliyor” dedi.
Alanya Sağlık Turizmi Derneği yöneticileri Alanya Turistik İşletmeciler Derneği’ni ziyaret etti. Alanya Devlet Hastanesi Başhekimi Tevfik Yazan, Başhekim Yardımcısı Okan Badıllıoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Abdullah Yağdır, Yardımcı Doç. Ali Rıza Aktaş, Dr. Erkan Karadağ, Dernek Başkan Yardımcısı Ahmet Girgin, Sağlık Turizmi Uzmanı Selahattin Ay ve Dr. Mustafa Yağlıcı’nın yönetim kurulunu oluşturduğu Alanya Sağlık Turizmi Derneği’nin yöneticileri İran ve Azerbaycan’dan uzun süreli tedaviler için hastaların geldiği, ulusal ölçekte sağlık turizmi kongresi planlaması, Ekonomi Bakanlığı’nın sağlık turizmine vereceği teşvikler ve bu teşviklerin ne şekilde kullanılacağı, farkındalık çalışması yapılması ve fuarlarda tanıtım konuları görüşüldü.
ÜLKE VE ALANYA İÇİN ÖNEMLİ
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren ALTİD Başkanı ve Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Üyesi Burhan Sili, “Sağlık turizmi konusu Alanya ve ülkemiz adına önemli. Bu konu kapsamında kurulan dernek ve çalışmaları için elimizden gelen desteği sağlayacağız. Turizmcilerle toplantılar düzenleyerek gerekli bilgilendirmeler yapılacak. Sadece deniz, kum, güneş üçlemesiyle turizm artık bir yere kadar yapılabiliyor. Turizmin farklı alanlarını bir araya getirmek için çalışıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Alanya Sağlık Turizmi Derneği’nden Altid’e Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 14 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alanya Sağlık Turizmi Derneği’nden Altid’e Ziyaret haberi güncellenecektir.

  ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ
  16 Ağustos 2017, Çarşamba
  • İmsak
   04:23
  • Guneş
   06:08
  • Öğle
   13:12
  • İkindi
   16:57
  • Akşam
   19:56
  • Yatsı
   21:27
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı