ANTALYA HABERLERİ

Alanya’nın Tanıtım Çalışmaları Sürüyor

IHA
24.02.2015 - 09:58Son Güncelleme :

ALANYA TANITMA VAKFI, SIRBİSTAN, DANİMARKA VE ÇEK CUMHURİYETİ’NDE EŞ ZAMANLI ALANYA TANITIMI YAPTI.

IHA

Alanya Tanıtma Vakfı, Sırbistan, Danimarka ve Çek Cumhuriyeti’nde eş zamanlı alanya tanıtımı yaptı.
Sırbistan’ın Başkenti Belgrad, Çek Cumhuriyeti’nin Başkenti Prag ve Danimarka-Herning’de eş zamanlı fuara katılarak stantlar açan Alanya Tanıtma Vakfı (ALTAV), tanıtım faaliyetlerini sürdürüyor. Herning’de ALTAV’ı temsil eden Kerem Sidar, fuar alanında acentaların sıcak satış yaptığını söylerken, Prag’da Alanya’yı tanıtan Mehmet Nedanlı ise bu pazarda son dakika satışlarıyla en yakın tahminlerin yapılabileceğini, genel öngörü olarak geçen yılki rezervasyon rakamlarının tekrarlanacağını ifade etti.
Sırbistan’ın Başkenti Prag’da ALTAV standında Alanya’yı temsil eden Elvan Güneş de, Antalya bölgesine en çok operasyonu olan 1A Travel tarafından 16 Mayıs-10 Ekim arasında haftada üç gün Antalya’ya direkt uçuş yapılacağı ve ilave bir uçak için de uçak şirketinden haber beklendiği bilgisini aldığını söyledi. ALTAV yönetimi olarak medya üzerinden tanıtıma her zaman büyük önem gösterdiklerini belirten Güneş, “İzleyici sayısı yüksek olan Kopernikus 3 TV kanalının Atlas isimli turizm programı için röportaj verdim. Alanya görselleriyle yayınlanacak olan programda Alanya’yı tüm detaylarıyla anlatarak faydalı bir tanıtım çalışması sağladım. Ayrıca TV ekibiyle irtibat halindeyim ve Alanya’da program yapmaları konusunda anlaştık. Önümüzdeki günlerde iki farklı tarihte program hazırlamak için Alanya’da bulunacaklar” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Alanya’nın Tanıtım Çalışmaları Sürüyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 09 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alanya’nın Tanıtım Çalışmaları Sürüyor haberi güncellenecektir.

ANTALYA NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:15
 • Guneş
  07:57
 • Öğle
  13:04
 • İkindi
  15:35
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:21
Sayfa Başı