ANTALYA HABERLERİ

Alanya’da Ücretsiz Bilgisayar Kursu Başvuruları Devam Ediyor

IHA
28.10.2015 - 12:19Son Güncelleme :

ALANYA BELEDİYESİ TARAFINDAN DÜZENLENECEK OLAN BİLGİSAYAR KURSU KAYITLARI DEVAM EDİYOR

IHA

Alanya Belediyesi, Habitat ve Alanya Kent Konseyi işbirliğinde yürütülen, “Geleceğini Tasarla Programı” çerçevesinde 2015-2016 eğitim-öğretim yılının bilgisayar kursu başvuruları devam ediyor.
35 saat sürecek olan ücretsiz Bilgisayar Kurslarında, Temel Bilgisayar okur-yazarlığı modülünü kapsamakta olup aynı zamanda Alanya Habitat Bilişim ve Girişimcilik Akademisi olan Tiyatro Müdürlüğü’ ne bağlı Emine Hacıkura Kütüphanesi’nde verilecek. Eğitim sonunda başarılı olan kursiyerler Katılım Belgesi almaya da hak kazanacaklar.
2009 yılından bu yana verilen eğitimlerde kursa katılan kursiyerler verilen bilgisayar eğitiminden büyük bir verim almanın yanı sıra bilgisayar ve internet ortamındaki işlemlerini destek almadan yapabilecek duruma gelmektedirler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Alanya’da Ücretsiz Bilgisayar Kursu Başvuruları Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Alanya’da Ücretsiz Bilgisayar Kursu Başvuruları Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı