ADANA HABERLERİ

Aladağ'da proje hazırlayıcılarına sertifika töreni

AA / Mücahit Aydın
26.02.2016 - 14:08Son Güncelleme :
AA / Mücahit Aydın

ADANA (AA) - Aladağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "AB ve kalkınma ajansı fonlarına yönelik proje döngüsü yönetimi eğitimi projesi" kapsamında eğitimi başarıyla tamamlayan 50 kişiye sertifikaları verildi.

Aladağ İlçe Kaymakamı Ahmet Ziya Filizer, Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan belge töreninde, "Proje yazmaya istekli bu kadar kamu görevlisinin bu eğitimi alması ve başarılı olması çok güzel. Artık ilçemizde proje yazma konusunda yeterli kalifiye elman oluştu. Bundan sonra bu kişilerden çeşitli kurum ve kuruluşlara yönelik projeler üretmelerini beklemekteyiz" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, özellikle öğretmen arkadaşlardan yeni fikirler yeni projeler üretmelerini bekliyoruz diyerek düşüncelerini aktardı.

Tören sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce hazırlanan belgeler başarılı olan eğitimcilere verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Aladağ'da proje hazırlayıcılarına sertifika töreni hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 14 08’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aladağ'da proje hazırlayıcılarına sertifika töreni haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı