Spor Alaçatı'da Rozi Ladies Cup rüzgarı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Alaçatı'da Rozi Ladies Cup rüzgarı

Alaçatı'da devam eden Pegasus Airlines PWA Dünya Windsurf Şampiyonası'nda yarışan kadın sörfçüler, bu kez "Rozi Ladies Cup" özel kupası için mücadele ettiler.

Türk ve yabancı toplam 9 kadın sörfçünün katıldığı yarışlarda Dünya takımı birinci oldu.

"Rozi Ladies Cup" kapsamında 3'er kişiden oluşan Türkiye, Fransa ve Dünya takımları, Rozi'nin ödülü için yarıştı. Türkiye takımı Çağla Kubat'ın kaptanlığında, Lena Aylin Erdil ve Melek Toraman; Fransa takımı Valerie Ghibaudo'nun kaptanlığında Alice Arutkin ve Morane Demont; Dünya takımı ise Karin Jaggi kaptanlığında Sara Hebert ve Sara-Quita Offringa'dan oluştu.

"Rozi Ladies Cup"ta birinci gelen Dünya ekibi ödülünü, yarış sonrasında düzenlenen törende, Komili Pazarlama Genel Müdürü Yiğit Kaya'dan aldı. "Rozi Ladies Cup"ta ikinci Fransa takımı olurken Türkiye takımı da üçüncü oldu.

Özel günlerinde spordan ve aktif yaşamdan uzak kalmak istemeyen kadınların tercihi Rozi, PWA Dünya Windsurf Şampiyonası'nın Alaçatı ayağının sponsorları arasında yer alıyor.

Rozi, PWA Dünya Windsurf Şampiyonası Alaçatı ayağında, sene başından bu yana katıldığı tüm müsabakalar ve antrenmanları için destek sağladığı Çağla Kubat'ın da yanında olmaya devam etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle