Gündem Haberleri

  Alaatin Çakıcı hastaneye kaldırıldı

  İZMİT(Kocaeli), (DHA)
  26.02.2011 - 11:45 | Son Güncelleme:

  KOCAELİ’deki Kandıra Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı, göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikayetiyle Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Çakıcı’ya oksijen tedavisi uygulandığı belirtildi.

  Kandıra Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi’nde cezaevinde cezasını çeken Alaattin Çakıcı, bugün saat 22.00 sıralarında rahatsızlanınca revire götürüldü. Nefes almakta zorlanan Çakıcı, burada yapılan ilk müdahalenin ardından cezaevi aracıyla İzmit Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Sırt ve göğüs ağrısı şikayetleriyle bu ay içinde daha önce de iki kez hastaneye kaldırılan Çakıcı’ya acil servisteki muayenesinin ardından oksijen tedavisi uygulanmaya başlandı.

  Alaattin Çakıcı’nın hastaneye getirilmesi nedeniyle servis içinde ve çevresinde geniş güvenlik önlemi alan polis, kimlik kontrolü yaptı. Kimlikleri yanında olmayan şahıslar, bölgeden uzaklaştırıldı.

  Olayın ardından Alaattin Çakıcı’nın avukatı Mehmet Barış Yaya da hastaneye geldi. Yaya, Çakıcı’nın solunum sıkıntısı yaşadığını belirterek şimdilik oksijen verildiğini belirtti.

  TEDAVİSİNİN ARDINDAN CEZAEVİNE GÖTÜRÜLDÜ

  Çakıcı, tedavisinin tamamlanmasının ardından geniş güvenlik önlemleri altında saat 00.15 sıralarında yeniden Kandıra Yüksek Güvenlikli F Tipi Cezaevi’ne gönderildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı