« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Al-oynat- sat ve kazan

G.Saray yine bir ilke imza attı. Sarı kırmızılı kulüp, Batista örneğinde olduğu gibi 'al-oynat-sat ve kazan' modelini yürürlüğe koyarken, ikincibaşkan Altaylı, ‘‘Bu reçetede herkes kazançlı çıkacak’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BİZ MARKAYIZ

Türk futbolunun ilkler takımı olarak anılan G.Saray, yine bir ilke imza attı. 'Al-oynat-sat ve kazan' transfer sistemini getiren sarı kırmızılı kulübün ikincibaşkanı Fatih Altaylı, ‘‘Batista'yı alırken sunduğumuz bu reçetede herkes kazançlı çıkacak. Çünkü burada herkes kar elde edecek. Biz marka olduğumuz için, gelecek futbolcular para kazanacak’’ dedi.

İYİ ANALİZ

Bu tip transferlerin sezon başında yapılması gerektiğini vurgulayan Altaylı,‘‘Hocamız ligimizdeki oyuncuları iyi analiz etmiş. Verdiği isimleri geç de olsa almaya çalışıyoruz. Serkan'dan gereken verimi alamadığını söyleyen Mircea Lucescu, Bursasporlu Murat Sözkesen’i istedi, biz de aldık. Bülent Akın'ın orta alanda tam randımanlı çalışmadığını belirtti, Batista'yı aldık.

FAYDALI OLACAK

İyi de yaptık. Şimdi futbolcular arasında rekabet artacak. Bu da takıma faydalı olacak. Şampiyonlar Ligi, Türkiye Ligi ve Türkiye Kupası için kadronun geniş olması gerekiyor. Yeni transferlerle birlikte bu üç kulvarda başarılı olacağız. Çünkü G.Saray'ın hedefi her zaman büyüktür. Bizler takımımıza güveniyoruz’’ diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler