SAKARYA HABERLERİ

Akyazı’da Temizlik, Bakım Ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor

IHA
28.08.2015 - 16:11Son Güncelleme :

AKYAZI BELEDİYESİNE BAĞLI EKİPLER KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE VE CİVARINDA BAKIM ONARIM ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR.

IHA

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Küçük Sanayi Sitesinde ve civarında bakım onarım tamirat tadilat gibi birçok kapsamlı çalışmayı başlattı.
Akyazı Belediyesi temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Akyazı Küçük sanayi sitesinde başlatılan detaylı temizlik çalışmaları kapsamında Küçük sanayi sitesi etrafında ve civarında, yollarda ve yol çevrelerinde biriken atık durumunda olan her türden hurda parça, hırdavat ve benzeri atıklar toplandı. Ekipler ayrıca yağmur suyu kanalları, rögarlar, oluklar, su atık boruları gibi yerlerde birikerek suyun akışını engelleyen her türlü maddeleri temizledikleri belirtildi.
Küçük sanayi sitesinde başlatılan geniş çalışma kapsamında Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ile birlikte çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sanayi sitesinde bulunan rögar kapakları, yağmur suyu kanalları, su oluklarındaki kırık ve hasarlı yerlerde tamirat işlemleri başlatarak kullanılamayacak durumda olanları yenileri ile değiştirdi. Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ayrıca sanayi sitesi içerisindeki kırık parke taşlarını da yenileri ile değiştirerek zeminde oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırma çalışması yaptı. Küçük sanayi sitesinde diğer ekiplerle birlikte çalışmalarına hız veren Akyazı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri sanayi sitesi içerisinde ve çevresinde, sanayi sitesinde gelen yollarda ki tüm yeşil alanlarda ot ve dikenlerin temizliğini yapılması, ağaçların budanması, kötü durumdaki ağaçların bakıma alınması, ağaçların ve yeşil alanların sulanması gibi kapsamlı bir çok çalışmayı tamamladılar.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Akyazı’da Temizlik, Bakım Ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ağustos 2015 tarihinde saat 16 11’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akyazı’da Temizlik, Bakım Ve Onarım Çalışmaları Devam Ediyor haberi güncellenecektir.

  SAKARYA NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:57
  • Guneş
   07:41
  • Öğle
   12:55
  • İkindi
   15:29
  • Akşam
   17:46
  • Yatsı
   19:19
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı