GAZİANTEP HABERLERİ

Akyazı Belediyesi De Mst Kazıcı Ve Yükleyiciler Tercih Etti

IHA
27.10.2015 - 14:09Son Güncelleme :

AKYAZI BELEDİYESİ DE MST KAZICI YÜKLEYİCİLER TERCİH ETTİ

IHA

Sakarya’nın Akyazı ilçesi belediyesinin makine parkı, Sanko Makina’nın ürettiği MST maka 5 kazıcı yükleyici ile güçlendi.
Belediye başkanı Hasan Akcan, hizmet kalitesini artırmak ve daha güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla makine parkını güçlendirdiklerini söyledi. Makine parkını güçlendirmeye karar verince piyasa araştırması yaptıklarını belirten Akcan, “Akyazı’ya hızlı ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla makine parkımızı Sanko Makina üretimi MST marka 5 kazıcı yükleyici aldık” dedi. Akcan, yeni alınan iş makinelerin’in ilçe merkezine uzak mahallelere (köylere) hak ettikleri hizmeti zamanında sunacaklarını kaydetti. Göreve geldiği günden itibaren hizmet kalitesine önem verdiklerini vurgulayan Akcan, “Akyazı her geçen gün büyüyüp gelişiyor. Burada yaşayan vatandaşlarımıza daha iyi şartlarda hizmet sunmak amacı ile belediyemizin araç parkını her geçen gün biraz daha büyütmeye çalışıyoruz. İnşallah yeni araç filomuzla Akyazı’ya daha güzel hizmetlerde bulunacağız” diye konuştu.
SARAL’DAN TEŞEKKÜR
Sanko Makina Türkiye Kamu Satışları Müdürü Hakan Saral ise, Başkan Akçan’ın “ülkeme ve geleceğime sahip çıkacağım” düşüncesiyle yerli üretimde karar kıldığını söyleyerek, Akçan ve ekibine teşekkür etti. Saral, Yerli malı makinelerin tercih edilmesinin, Türkiye’de iş makineleri sektöründe üretimin artmasını, Ar-Ge çalışmalarının yoğunlaşmasını sağlayacağına dikkati çekti. Saral, “Satılan her iş makinesi, istihdam artışı, daha az ithalat ve güçlü bir Türkiye hedefine ulaşılmasına katkı sağlayacaktır" ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından iş makinaları belediye yetkililerine teslim edildi.
SANKO MAKİNA
Sanko İş ve Tarım Makinaları, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde 42 bin metrekare alanda kurulan üretim tesislerinde pazar ve müşteri talepleri doğrultusunda araştırma ve geliştirme faaliyetleri sonucu yüksek performanslı iş makinaları üretimi gerçekleştiriyor. MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurt içi ve yurt dışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Akyazı Belediyesi De Mst Kazıcı Ve Yükleyiciler Tercih Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 14 09’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akyazı Belediyesi De Mst Kazıcı Ve Yükleyiciler Tercih Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı