MUĞLA HABERLERİ

Akyaka’da Pastırma Yazı

IHA
29.10.2015 - 18:07Son Güncelleme :

YAŞLI YABANCI TURİSTLER HEM GÜNEŞLEDİ, HEM DE KİTAP OKUDU.

IHA

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ardından Muğla’da vatandaşlar soluğu Akyaka sahilinde aldı. Pastırma yazının yaşandığı Akyaka’da bazı vatandaşlar yaz sıcağının son demlerini yüzerek geçirirken, bazı vatandaşlar da sahil kenarında yürüyüş yaptı.
Akyaka’da özellikle üçüncü yaş kuşağı yabancı turistlerin ağırlıklı olarak tercih ettikleri tatil beldesi olurken, yaşlı turistler şezlong altında hem güneşin tadını çıkarıyor, hem de kitap okuyor. Yaz aylarında günübirlik Aydın, Denizli, İzmir gibi illerden gelen yerli turistlerin tercih ettiği Akyaka, yaz sıcağının son günlerinde yerli turistin akınına uğradı.
Sahilde birçok vatandaş yürüyüş yapmayı tercih ederken, az sayıda da olsa Ekim ayının son günlerinde denizin keyfini çıkaran vatandaşlar deniz sezonunun finalini yaptı. Günübirlik Akyaka’ya gelenler sahil kenarındaki kafelerde güneşin son sıcaklığının tadını çıkardı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Akyaka’da Pastırma Yazı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 18 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akyaka’da Pastırma Yazı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı