AFYONKARAHİSAR HABERLERİ

AKÜ'de öğrencilerden resim sergisi

DHA
27.04.2017 - 11:20Son Güncelleme :
DHA

 

Sait KARADUMAN/AFYONKARAHİSAR, (DHA) - AFYON Kocatepe Üniversitesi'nde (AKÜ) öğrencilerin yaptığı eserlerden oluşan resim sergisi açıldı.
AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Resim Bölümü son sınıf öğrencileri ile AKÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Sanat ve Tasarım Anasanat Dalı yüksek lisans öğrencilerinin eserlerinin yer aldığı resim sergisi açıldı. Atatürk Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen açılış törenine AKÜ Rektör Yardımcısı ve GSF Dekanı Prof. Dr. İsa Sağbaş, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selçuk Akçay, GSF dekan yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Erdal Ünsal, Yrd. Doç. Dr. Şeyda Algaç ile birlikte GSF öğretim elemanları ve öğrencilerinin yanı sıra çok sayıda sanatsever katıldı.
2 Mayıs'a kadar açık kalacak sergide toplam 30 eser yer aldı.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Afyonkarahisar haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Afyonkarahisar ilinden AKÜ'de öğrencilerden resim sergisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Nisan 2017 tarihinde saat 11 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça AKÜ'de öğrencilerden resim sergisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı