"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Aktör sevgili panzehir oldu

Şebnem Dinçgör, İtalyan sevgilisi Edoardo Costa’nın “Panzehir” adlı filmde Cüneyt Arkın ve Florence Eugene ile rol aldığını söyledi.

İstanbul Motor Piston’un sahibi Mehmet Dereli’yle geçtiğimiz yaz yollarını ayıran Şebnem Dinçgör’ün Amerika’da oyunculuk yapan İtalyan Edoardo Costa ile yeni bir aşka yelken açtığını ilk kez bu köşede okumuştunuz. Dinçgör ve aktör sevgilisi, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Dinçgör, “Ocak ayında New York’ta tanıştık” dediği sevgilisini oğlu Kerim’le tanıştırdı.
Buluşmanın ardından telefonda görüştüğüm Şebnem Dinçgör, Edoardo Costa ile çok mutlu bir ilişki yaşadıklarını belirtti. Şebnem Hanım ayrıca sevgilisinin Türkiye’de başrolleri Cüneyt Arkın ve Florence Eugene ile paylaştığı “Panzehir” adlı filmde rol aldığını söyledi. Costa’nın da Dinçgör’e panzehir olduğu, sevgililerin her halinden belli oluyor...

Sanat buluşması

Tansa Mermerci, 2011’in mayıs ayında küratör Zeynep Öz ve sanat yöneticisi Laura Carderera ile birlikte “Spot Project” adlı sanat platformunu kurmuştu. Ortaklar, çağdaş sanat fuarı “ArtInternational Istanbul” kapsamında 16-18 Eylül tarihleri arasında bir seminer düzenledi. American Express sponsorluğunda Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen “Sosyal Bağlamda/İçeren/İçerikli Sanat” adlı seminere iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Seminer, “Zorlukların Üstesinden Gelmek: Kriz Zamanlarında Sanat” ve “Dengeler: Kriz Dönemleri, Eleştirel İşler, Eleştirel Kurumlar” başlıkları altında düzenlendi.

Rengarenk

Survivor’da yarıştıktan sonra tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelen Bennu Gerede’nin bu şöhreti paraya çevirmeye başladığını ve çeşitli etkinliklere çocuklarıyla birlikte katıldığını yazmış, “Dört çocuklu Bennu Gerede, beş çocuklu Ayşe Kucuroğlu’na rakip oldu” demiştim. Gerede ve Kucuroğlu, Filli Boya’nın yeni projesi için bir araya geldi. “Back to Blue” adlı proje için kolları sıvayan ikili, çocuklarıyla birlikte ellerine boyaları aldı, Gap Sonbahar 2013 Denim Koleksiyonu’ndan ürünleri boyadı.

Ünlü isimlerin katıldığı proje kapsamında hazırlanan koleksiyon, bugün Kanyon’daki GAP mağazasında sergilenecek.

X