"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Aktör sevgili

Şebnem Dinçgör, Amerika’da oyunculuk yapan İtalyan Eduardo Costa ile yeni bir aşka yelken açtı.

İstanbul Motor Piston’un sahibi Mehmet Dereli’yle ilişkisini geçtiğimiz yıl noktalayan eski manken Şebnem Dinçgör, yabancı bir sevgili buldu. Dinçgör, Amerika’da oyunculuk yapan İtalyan Eduardo Costa ile aşk yaşamaya başladı. Çift, geçtiğimiz günlerde Bebek’teki Lucca’daydı. Spor kıyafetleriyle dikkat çeken ikiliye Alegra Levi de eşlik etti.
Şu an oğlu Kerim Dereli’yle İspanya’da futbol kampında olan Şebnem Dinçgör, Costa ile ocak ayında New York’ta tanıştığını söyledi.
Oğlunun babası Mehmet Dereli’den ayrıldıktan sonra ilk kez bir erkekle el ele görüntülendiğine göre, Dinçgör’ün ilişkisi ciddi
olsa gerek...

Hızlı Beyrut turu

2012 Los Angeles Auto Show’da tanıtılan Volvo S60 Polestar Concept’in hız sürüşü için geçtiğimiz hafta sonu “Doğu’nun Paris’i” Beyrut’a gittim.
Gündüz Volvo Polestar yarış pilotu Thed Björk’le sürüş ve adrenalin keyfi yaşarken, gece de Beyrut’un eğlence hayatında hızlı bir tur yaptık.
Beyrut, bombalanmış eski binaların arasında yükselen yeni binaları, birbirinden leziz yemekleri, gece hayatı ve sabaha kadar bitmeyen eğlencesiyle şaşırtıcı bir şehir...

Kızı da oy kullandı

Galatasaray Kulübü Olağanüstü Seçim Genel Kurulu’nda tek aday olan Ünal Aysal, 1404 oy alarak üç yıllığına yeniden başkan seçildi. Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda düzenlenen kongrede Ünal Aysal’ın kızı Ceyla Aysal da Bodrum tatilinden dönerek oy kullandı. İş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin de aralarında olduğu 6 bin 585 üyeden yaklaşık 1500’ü kongreye gelerek oy verdi.

Alaçatı’da lezzetli tatil

Alaçatı’daki La Capria Suite Hotel, seçkin bir tatil ve yemek ziyafetini bir arada sunuyor. Alexandra La Capria ve Mete Nisari’nin sahibi olduğu otelde hizmete giren Cantina Restoran, İtalyan şef Ivan Garlassi’nin hazırladığı leziz ve renkli sofralarıyla konuklarına İtalya atmosferini yaşatıyor.

X