"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Aktif bir pazar

Sabah saatlerinde yüksek enerjimiz, sportif aktiviteler ya da keyifli programlar yapmak adına yerimizde durmamızı zorlaştırabilir.

Gün genelinde sevgi veya estetik temalı konularda abartıya kaçabiliriz ya da bu konularda huzursuzluk hissedebiliriz.
Hepinize keyifli pazarlar, sağlık ve sevgiyle kalın...

Koç

İşaretleri okuma, hissetme veya değerlendirme yeteneğinizle gurur duyuyor olmalısınız. Ancak bu sefer işlerin nasıl bu hale dönüştüğüne siz de şaşıracaksınız.

Boğa

Henüz imzalar atılmadan, bağlayıcı sözler verilmeden bir anlaşmaya ya da plana inatla bağlı kalmak doğru olmayabilir. İlerleyen zamanda, esnek davranmadığınız için çok pişman olabilirsiniz.

İkizler

Maddi alanda beklenmedik şekilde oluşan bir değişiklik sizi heyecanlandırmış olabilir. Bu durum çok olumlu bir şeye dönüşebilir, benden söylemesi!

Yengeç

Özel ve iş hayatınızı ilgilendiren gelişmeler bir araya gelmek üzere. Eğlenceli tahminlerin veya yorumların değil, sağduyunun önemli bir temsilcisi olarak anılmak üzeresiniz.

Aslan

Kapalı kapılar ardında sizi destekleyen kişiler var. Onaylanmaya, tanınmaya veya takdir edilmeye alışmanın zamanı geldi işte!

Başak

Artistik açıdan gelişmenizi veya bir amacınıza ulaşmanızı sağlayacak planlar yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Terazi

Sosyal veya iş yaşamınızı ilgilendiren bir olay sürpriz şekilde olumlu gelişebilir. Plan ve programlarınızın desteklenmesi, size kendinizi iyi hissettirebilir.

Akrep

Geliştirmek istediğiniz bir fikir, normalin üstünde destek bulacak. Ancak sizin tarafınızda olan kişilerin de bu amaca tümüyle odaklandığından emin olmalısınız.

Yay

Bazı durumlarda şans gerçekten yüzümüze güler. Bu hafta böyle bir durum yaşamış olmalısınız veya yaşamak üzeresiniz, iyi değerlendirin.

Oğlak

Bazı kişiler beklenmedik şekilde size destek verebilir ya da bazı vaatlerde bulunabilirler. İşe koyulmadan önce ayrıntılı bilgiler vermeniz gerekiyor olabilir.

Kova

Yeni ortaya çıkan bir teklif, önceden açıklanmış planlarınızda değişiklik yapmayı gerektiriyor olabilir. Bu ilerleme göstereceğiniz bir durum, umarım ajandanızda önerilere yer açmışsınızdır.

Balık

Kendinizi iyi hissetmenizi, belli konularda tatmin olmanızı ya da gerçekten eğlenmenizi sağlayacak planlar yapmalısınız. Bunun bir nedeni var, söylediklerimi dikkate alın.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI