ANTALYA HABERLERİ

Akseki Meslek Yüksekokulunda peyzaj çalışmaları başlatıldı

AA / Abdullah Çatlı
26.02.2016 - 15:52Son Güncelleme :
AA / Abdullah Çatlı

ANTALYA (AA) - Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Akseki Belediyesi tarafından Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Akseki Meslek Yüksekokulu bahçesinde peyzaj çalışmaları başlatıldı.

Akseki Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muharrem Aksu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Akseki ve Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından okul bahçesinde peyzaj çalışması başlatıldığını söyledi.
Çalışmaların Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörlüğünde görevli ziraat mühendisi Semra Yalçın'ın koordinatörlüğünde yapıldığını belirten Aksu, "Okulumuz eski yerleşkesinden yeni yerleşkesine taşındı. Okulun bahçesinde ciddi şekilde peyzaj çalışması gerekliydi. Bahçede sık olan ağaçlar sökülerek yeni yerlere ekilmeye başlandı. Bahçede daha sonra yürüyüş yolları yapılacak. Çim ve çiçek ekimleri yapılacak. Büyükşehir Belediyesinden gelen oturma bankları ise buralara yerleştirilecek" dedi.
Aksu, çalışmaların 15 gün süreceğini ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Akseki Meslek Yüksekokulunda peyzaj çalışmaları başlatıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 15 52’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akseki Meslek Yüksekokulunda peyzaj çalışmaları başlatıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı