ANTALYA HABERLERİ

Akseki Belediyesi Rasih Kaplan Parkı'na yeni proje hazırladı

AA / Abdullah Çatlı
24.02.2016 - 09:18Son Güncelleme :
AA / Abdullah Çatlı

ANTALYA (AA) - Akseki Belediyesi bünyesinde kira sözleşmeleri ile faaliyet gösteren ve Cumhuriyet Meydanı yanında bulunan Rasih Kaplan Parkı'na yeni proje hazırlandı.

Akseki Belediye Başkanı Mustafa İsmet Uysal, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçe merkezine gelen misafirleri rahatça ağırlayabilecekleri, yöreye özgü yemekleri tattırabilecekleri ve her yönüyle Akseki'ye yakışır bir proje ile Rasih Kaplan Parkı'nı canlandıracaklarını bildirdi.

Parkı belediyenin işleteceğini belirten Uysal, şöyle konuştu:

"Restoranda yöremize ait günlük yemek çıkarılacak. Bunun yanında eski düzeninde olduğu gibi daha çok çeşit bulunduran bir kafeterya da Rasih Kaplan Parkımızın yeni projesinde mevcut. Burada Akseki Belediyesi olarak amacımız hem halkımıza daha iyi hizmet sunmak hem de vatandaşlarımızın gün içerisinde yoğun iş tempolarının stresini kafemizde atabilmeleri."

Akseki mimarisine uygun olarak hazırlanan projenin 2016 yaz sezonuna bitirileceği belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Akseki Belediyesi Rasih Kaplan Parkı'na yeni proje hazırladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 09 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Akseki Belediyesi Rasih Kaplan Parkı'na yeni proje hazırladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı