VAN HABERLERİ

Aksa Van Doğalgaz’dan Çağrı Merkezi Ve Sevkiyat Çalışmaları

IHA
27.07.2015 - 15:03Son Güncelleme :

ÇAĞRI MERKEZİNİ GELEN ARAMALARDA ŞİKAYETLERE ANINDA CEVAP VERİLEREK ÇÖZÜME KAVUŞTURULUYOR.

IHA

Aksa Van Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi Bölge Müdürü Salim Çekici, çağrı merkezlerinin 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verdiğini belirterek, abonelerinin şikayet ve önerilerine anında yanıt vererek çözüme kavuşturduklarını söyledi. Doğalgaz çalışmaları ile ilgili makamında İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Aksa Van Doğalgaz Dağıtım Anonim Şirketi Bölge Müdürü Salim Çekici, müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürekli artırmayı hedeflediklerini belirtti. Abonelerinin soru, talep, şikâyet ve önerilerini çok daha hızlı yanıtlayabilmek için çağrı merkezinin 29 Kasım 2014 tarihinde yenilendiğini anlatan Çekici, Aksa Doğalgaz abonelerinin Türkiye’nin her yerinden tek bir numarayla çağrı merkezlerine ulaşabildiğini vurguladı. Abonelerin sorularına çok daha hızlı cevap verildiğini ifade eden Çekici, “Aksa Doğalgaz olarak önceliğimiz, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitemizi sürekli artırmak. Bu yönde daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezi faaliyetlerimize Türkiye’nin her yerinden tek bir numarayla ulaşılabilinmektedir. 44 44 187 nolu hatta birleştirdik. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Abone ve coğrafi bilgi sistemlerimizle entegre olarak çalışacak olan çağrı merkezimizde abonelerimiz, abonelik ve sözleşme bilgileri, fatura, borç ve ödeme bilgileri, proje onay bilgileri, gaz açım randevu bilgisi, sayaç okuma günü bilgisi, güvenli gaz kullanım bilgileri, doğalgazın avantajları hakkındaki bilgiler, ekonomik, verimli gaz kullanım bilgileri, adres, telefon ve iletişim bilgilerinin yanı sıra tüm talep, şikayet ve önerileri için bize tek bir numaradan ulaşarak bilgi alabilmektedirler. Bilindiği gibi Alo 187 Acil hattı, doğalgaz şirketlerinin acil müdahale gerektiren durumlar için hizmet vermektedir. Abonelerimizin, Alo 187 Doğalgaz hattımızı bundan sonra sadece acil durumlar için aramaları, kendilerine daha hızlı çözüm sunabilmemize imkân sağlayacaktır” dedi.
“OLAYLARA KISA SÜREDE MÜDAHALE EDİLİYOR”
Sevkiyat Kontrol Merkezi ile ilgili açıklamalarda bulunan Salim Çekici, sözlerine şöyle sürdürdü:
“Sevkiyat Kontrol Merkezi’mizden 1 adet şehir giriş istasyonu, 11 adet müşteri istasyonu ve 11 adet bölge regülatörü ile iletişim sağlanmaktadır. Burada ölçüm bilgilerinin takibi ve kontrolünün yanı sıra işletme için gerekli kontroller de sağlanmaktadır. Regülatör pozisyon durumu, filtre doluluk durumu, istasyon kapaklarının ve vanaların açık kapalı durum bilgileri, basınç, tüketim gibi verilerin alt üst limitleri içerisinde şebekede gazın uygun koşullarda kullanılıp kullanılmadığına ilişkin kontrol mekanizmaları geliştirilmiştir. Bu gibi durumlarda alarm oluşması halinde oluşan alarm durumu işletmenin ilgililerine e-mail ve sms ile bildirilmektedir. Bu sayede olaylara kısa sürede müdahale edilmesi sağlanmıştır. ABYS, CBS entegrasyonu sağlanmıştır. Canlı şebeke üzerinde gerçek zamanlı veriler izlenebilmektedir. Online şebeke stoku hesaplanabilmektedir, otomatik faturalar çıkartılabilmektedir. BOTAŞ EBT sistemi ile entegrasyonlar sağlanmıştır. EBT’de kayıtlı noktalarımız için anlık, saat sonu ve gün sonu bilgileri gönderilmektedir. Müşterilerin verilerini takip edebilmeleri için web portal oluşturulmuştur. Doğru ölçümün sağlanması, kesintisiz ve güvenli bir şekilde hizmetin verilmesi açısından Sevkiyat Kontrol Merkezi etkin bir şekilde kullanılmaktadır.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Aksa Van Doğalgaz’dan Çağrı Merkezi Ve Sevkiyat Çalışmaları hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Temmuz 2015 tarihinde saat 15 03’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Aksa Van Doğalgaz’dan Çağrı Merkezi Ve Sevkiyat Çalışmaları haberi güncellenecektir.

  VAN NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:03
  • Guneş
   06:44
  • Öğle
   12:02
  • İkindi
   14:42
  • Akşam
   17:00
  • Yatsı
   18:29
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı