"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Akrep burcunun diğer burçlarla ilişkileri

Başlangıçta enteresan bir birliktelik kabul edilmesine karşın, zaman içinde Akrep’in sahip olmacı ve kıskanç tavırları, Yay’ın bunalmasına, yorulmasına neden olur.

Akrep ise duygusal ve finansal yaşamında oluşturmak istediği güvenliğin Yay açısından ne kadar anlamsız olduğunu gördükçe, yolunu ayırmak adına elinden geleni yapmaya başlar.

Ancak ortak ilgi alanları ya da amaçlar, bu ikilinin uzun yıllar bir arada kalmasına yardımcı olabilir. Cinsel yaşamdaki sıcaklık da birlikteliğin önemli olumlu unsurlarındandır.

Zodyak’ta arka arkaya bulunan Yay ve Akrep, aradaki gerginliğe rağmen ortak noktalarda buluşabilirler. Yay iyimser yapısıyla, Akrep’in yaşamdaki kötümser beklentilerinden sıyrılmasına; Akrep ise sağlam kararları ile Yay’ın yaşamında istikrar sağlanmasına yardımcıdır.

Derin bir duygusallıkla bezenmiş kuvvetli bir cinselliğe sahip olan Akrep ile mental uyaranlara ve maceraya daha yatkın olan Yay’ın cinsellikte de anlaşmaları çok kolay değildir. Yay’ın, Akrep’in tutkulu davranışlarını, sahip olma isteğini anlaması hayli zordur. Akrep ise cinselliğin yaşamda atlanabilir bir faktör olduğunu kabul etmekte zorlanacaktır.

Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz...

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI