"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Akrep burcunun diğer burçlarla ilişkileri

AKREP VE AKREP
Tamamıyla ihtiras, cinsel çekim ve duygusallıktan ibaret olan bir birlikteliktir Akrep-Akrep beraberliği. Ancak iki tarafın da karşılıklı derinliklerini ve taleplerini anlaması zaman alır.
Gizli kalmış, saklanmış ya da saklanmaya çalışılan noktalar ortaya çıktıkça, ilişkinin sağlamlaşması mümkündür.
ıki tarafın da büyük bir kıskançlık potansiyeline sahip olması, karşılıklı kuvvetli kontrol mekanizmalarının doğmasına ve yoğun bir şüpheciliğe neden olur.
Akrep ve Akrep ilişkisinde aslında fazla konuşmaya gerek yoktur. ıki taraf da birbirini çok net bir şekilde algılama ve anlama kapasitesine sahiptir.
Sezgiler ve derinlik, bu ilişkide başroldedir. Sabit nitelikte burç olan Akrep, kendisini bu kadar rahat anlayan bir partnerle, yüzyıllar boyunca yaşayabilir.
Akrep ve Akrep birlikteliğinde cinselliğin etkisi tartışılamaz bile. Yoğun ihtiraslar ve tutkular yaşayan Akrep, en az kendisi kadar güçlü cinsel duygulara sahip eşiyle, aşk yapmaktan büyük haz alır.
Akrep-Akrep çiftinin seks yaşamındaki duygusallığın, derinliğin ve yoğun paylaşımın, başka herhangi bir partnerle yaşanması mümkün değildir.
Yarın diğer burçlarla devam edeceğiz...
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI