"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Akrep burcunu 2010’da neler bekliyor?

İŞ, KARİYER VE PARA: 2010, yaratıcılık gerektiren işlerde başarı sağlayabileceğiniz bir yıl. Yaratıcılığınız artacak. Yılın ikinci yarısında, birlikte çalıştığınız ya da sizin için çalışan kişilerin performanslarındaki artışın faydasını görebilirsiniz.
Sağlığınız gibi işiniz ve kariyeriniz de bu süreçte olumlu etkiler altında olabilir. Pozitif yönde gelişen çalışma koşullarınız ve size her koşulda yardımcı olmaya veya fikir vermeye hazır pozisyondaki kişilerin varlığı, işteki veriminizi artırabilir.
AŞK, İLİŞKİLER VE YARATICILIK GEREKTİREN İŞLER: Yeni aşklara açık olacaksınız. Karşınıza çıkan ilişki aradığınız türden olabilir, bir ihtimal kendinizden yaşça büyük veya sizden daha tecrübeli kişilere ilgi duyabilirsiniz.
Bu yıl sosyal açıdan da oldukça eğlenceli geçebilir ve yeni çevrelere girebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak, çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşamak ya da yeni ve yaratıcı bir projeye başlamak yılın ön plandaki konuları arasında olabilir.
Yılın başlaması romantik ve yaratıcı yaşamınız için önemli bir adım olacak. Bu yıl romantik enerjiler kesin değişimler gözlemleyecek. Bu sizin için oldukça yaratıcı, keyifli ve sosyal bir yıl olacak. Yalnız, 7 Nisan-21 Temmuz arasındaki süreçte arkadaşlık ilişkileriniz veya sosyal çevrenizle bağlarınız testten geçebilir. ıdealize ettiğiniz kişi veya bağlardan kopmak isteyebilir ya da kopmak zorunda kalabilirsiniz.
AİLE İLİŞKİLERİ VE SAĞLIK: Satürn (disiplin) gezegeni, önümüzdeki 2,5 yıl boyunca, 12’nci konumunuzda ilerliyor. Normal çevrenizden uzakta çalışmak veya yaşamak zorunda kalabilirsiniz. Bu süreçte, pek çok olayın ya çok iyi ya da çok kötü gittiğini gözlemleyebilirsiniz. Çünkü Satürn en uç noktalarda etkindir.
Terazi burcundaki Satürn aynı zamanda, fiziki ve zihinsel sağlık gereksinimlerinde de çelişki gözlemlenmesine neden olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken yıllardasınız. Özellikle psikolojik açıdan kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI