Gündem Haberleri

  Akraba ailelerin kız kaçırma davası

  Mehmet Ali BULUN/NUSAYBİN (Mardin), (DHA)
  03.01.2011 - 18:16 | Son Güncelleme:

  MARDİN'in Nusaybin İlçesi'nde kız kaçırma meselesi yüzünden akraba 2 aile arasında çıkan tartışma, silahlı, taşlı ve sopalı kavgaya dönüştü. Kavgada iki aileden toplam 8 kişi yaralandı.

  Nusaybin İlçesi’nde kız kaçırma meselesi yüzünden iki akraba aile arasında bugün saat 16.30 sıralarında tartışma çıktı. 8 Mart Mahallesi’nin İpek Yolu Mevkii'nde başlayan tartışma, kısa sürede büyüyüp taş ve sopaların da kullanıldığı kavgaya dönüştü. Yaklaşık yarım saat süren kavgada tabancalar da kullanıldı. Olayda, silah, taş ve sopa darbeleri sonucu, 22 yaşındaki Abdulkadir, 34 yaşındaki Halis, 43 yaşındaki Vezir, 25 yaşındaki Kahraman ve Ferhat Turan ile isimleri belirlenemeyen 2 kadın ve 1 erkekle birlikte toplam 8 kişi yaralandı.
  Yaralılar, çevden yetişenlerin yardımıyla Nusaybin Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Olayla ilgili, kavganın yaşandığı mahalle ve hastane acil servisine çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Kavgayla ilgili güvenlik güçleri tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı