Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AKP'de dolarlı kutlama

  ANKARA (ANKA)
  22.07.2007 - 20:39 | Son Güncelleme: 22.07.2007 - 20:39

  Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre en fazla oyu alan AKP’nin önünde erken saatlerden itibaren bayram havası yaşanmaya başladı. Halayların çekildiği AKP Genel Merkez binasının önünde dolarlar havada uçuştu.

  Milletvekili Genel seçimlerinin kesin olmayan sonuçlarının açıklanmasının ardından seçimlerde en fazla oyu aldığı belirtilen AKP de bayram havası yaşanıyor. Pek çok partili AKP Genel Merkez binasına geldi.

  Geniş güvenlik önlemleri alınan AKP Genel Merkezi önünde AKP’lilerin kutlaması sürüyor. Müzik yayını eşliğinde halayların çekildiği AKP Genel Merkezi önünde halay çekenlerin başına dolarlar atıldı.

  Genel merkez yetkilileri mitinglerde atılan sloganların dışına çıkılmamasını istedi. “Çankaya Gül’ündür, Gül’ün olacak” sloganlarının yoğunlukla atıldığı bina önünde lazer gösterileri de yapılıyor. Genel merkez binasında bulunan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın da zaman zaman pencereden dışarıda toplanan AKP’lileri selamladığı gözlendi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı