Gündem Haberleri

  AKP Trabzon milletvekilleri futbolculara saldırı olayını kınadı

  A.A Trabzon
  03.02.2006 - 10:02 | Son Güncelleme:

  AKP Trabzon Milletvekilleri, yaptıkları ortak açıklama ile Trabzonsporlu futbolcular Fatih Tekke ile eşinin araçları ile Gökdeniz Karadeniz'in eşinin aracı ve işyerine yapılan silahlı saldırıyı kınadılar.

  Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Asım Aykan, Mustafa Cumhur, Aydın Dumanoğlu, Cevdet Erdöl ve Kemalettin Göktaş, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, Trabzon'da son günlerde gelişen olaylar ve özellikle Trabzonspor'un ”güzide futbolcuları” Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e yönelen saldırıları, sadece onlara değil tüm Trabzonlulara yapılmış bir saldırı olarak nitelendirdiklerini ve kınadıklarını belirttiler.

  Bu olaylara sebebiyet verenlerin güvenlik güçlerince yakalanıp adalete teslim edilmesi sürecinin çok hassas şekilde takip edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:

  “Bugüne kadar her konuda örnek olan gururumuz, huzur dolu şehrimiz Trabzon, bundan sonra da huzur dolu olmaya devam edecektir. Hükümetimiz ve biz Trabzon milletvekilleri olarak Trabzon'daki huzurun sağlanması için gerekeni gecikmeden yerine getireceğimizi özellikle vurgulamak istiyoruz.

  Şehrimizde asayiş ve huzuru bozmaya çalışan, yasadışı yollardan çıkar sağlamaya çalışan kişi ve gruplara göz açtırmayacağımızı herkesin kesinlikle bilmesi gerekmektedir. Hemşehrilerimiz bundan emin olsun.”
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı