Gündem Haberleri

  AKP MYK'da yeni görev dağılımı

  Hürriyet Haber
  14.10.2003 - 08:14 | Son Güncelleme:

  AKP Merkez Karar ve Yürütme Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi. Toplantıda, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) yeni görev dağılımı belli oldu.

  AKP genel merkezinde AKP Genel Başkanı ve Başbakan RecepTayyip Erdoğan başkanlığında yapılan MKYK toplantısı sonunda MYK'nın yeni görev dağılımı listesi açıklandı.
    
  Listeye göre; Genel Başkan yardımcılarından Dengir Mir Mehmet Fırat Siyasi ve Hukuk İşleri Birim Başkanı, Hayati Yazıcı Teşkilat Başkanlığı Birim Başkanı, M. Necati Çetinkaya Seçim İşleri Birim Başkanı, Murat Mercan Tanıtım ve Medya Birim Başkanı, Şaban Dişli Dış İlişkiler ve Dış Temsilcilikler Birim Başkanı, Halil Ürün Yerel Yönetimler Birim Başkanı, Nazım Ekren Ekonomik İşler Birim Başkanı, Akif Gülle Halkla İlişkiler Birim Başkanı, Bülent Gedikli İdari ve Mali İşler Birim Başkanı, Reha Denemeç Araştırma-Geliştirme Birim Başkanı, Genel Sekreter İdris Naim Şahin de Genel Sekreterlik Birim Başkanı oldu.
    
  Daha önceki MYK'da Sosyal İşler Birim Başkanı olarak görev yapan Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'nin yerine Genel Başkan yardımcısı Nükhet Hotar Göksel getirildi.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı