Gündem Haberleri

GÜNDEM

  AKP kalırsa bölünürüz ya da çatışırız

  CİHAN
  12 Ocak 2015 - 01:46Son Güncelleme : 12 Ocak 2015 - 01:42

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin çok kritik olduğunu belirterek, “AKP yağması, saldırısı, kumpası son bulmazsa Türkiye hazin bir sona gidecektir. 7 Haziran seçimi kavga ile kardeşlik arasında bir seçim olacaktır” dedi.

  Kayseri’de yapılan MHP Merkez Yönetim Karar Kurulu ve Milletvekilleri Toplantısı sonrası konuşan Bahçeli, şunları söyledi: “Türkiye ve dünya 2015 yılına belirsizlikler ve tehlikeler altında girdi. Ülkemiz 7 Haziran’da en kritik seçime sahne olacak. Milletimiz geleceğini oylayacak, doğru ve yanlış arasında bir seçim yapacaktır. AKP ya kızağa alınacak ya da Türkiye kaybedecek. Vatan, bayrak, namus ve şeref kahrolacaktır. Artık çıkar ve orta yol kalmamıştır.”

  Devlet Bahçeli, Sarıoğlan ilçesinde belediye binasının balkonundan yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarının değişmesi gerektiğini belirterek, “Bunun başarılamaması halinde Türkiye’de beklenmedik gelişmeler olabilir. Allah muhafaza bin yıllık kardeşliğimiz hukukumuz, sarsılır. Ya bölünürüz, ya çatışırız. Bunun ikisinin de olmasını istemiyoruz. Bundan kurtuluşun yolu, milletin iradesiyle, bütünleştirici, kaynaştırıcı kucaklayıcı bir siyasi iktidara, her türlü yolsuzluk ve rüşvetten arınmış bir yönetime, ihtiyaç olduğunu hatırlatmak istiyorum” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı