Gündem Haberleri

  AKP Adana milletvekili kalp krizi geçirdi

  ADANA, (DHA)
  31.08.2006 - 16:26 | Son Güncelleme:

  AKP Adana Milletvekili 48 yaşındaki Abdullah Çalışkan, kalp krizi geçirdi. Çalışkan, Özel Başkent Üniversitesi Yüreğir Araştırma Uygulama Merkezi’nde yoğun bakıma alındı.

  Hastane yetkilileri, bugün öğlen saatlerinde aşırı yorgunluk ve strese bağlı olarak kalp krizi geçiren milletvekili 2 çocuk babası Abdullah Çalışkan’ın yarına kadar yoğun bakımda tıbbi gözlem altında tutulacağı, kalp ritminde düzelme sağlandıktan sonra normal kardiyoloji servisine alınacağı belirtildi. Çalışkan’ın 2 yıl önce de aynı şekilde bir kalp sorunu yaşadığı, kalp rahatsızlığının ailesinde genetik olduğu kaydedildi.

  AKP Adana İl Başkanı Mustafa Attaroğlu, Çalışkan’ın mahalle muhtarlarını ziyareti sırasında sıkıntı ve yorgunluktan rahatsızlandığını belirterek, durumunun şu an iyi olduğunu söyledi. Attaroğlu, “Adana’nın sıcak ve nemli havası bile insana kalp krizi geçirtecek nitelikte” dedi. Abdullah Çalışkan, yaptığı açıklamada, Lübnan’a Barış Gücü adı altında Türk askeri gönderilmesine karşı çıkmış, olumsuz oy kullanacağını belirtmişti.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı