Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Akmerkez 2. Vitrin Düzenleme Yarışması

  Hürriyet Haber
  15 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 15 Aralık 2000 - 00:01

  ‘‘Zodiac ve Burçlar’’ konulu 2. Akmerkez Vitrin Düzenleme Yarışması sonuçlandı. Yarışmanın birinci jüri toplantısında 12 tasarım finale kalmıştı. Vitrin uygulama çalışmalarının bitiminde ikinci kez toplanan jüri, Salih Bora Giritli ve Egemen Özatay'ın Koç Burcu düzenlemesini birinci seçti. Yarışmada, Işıl Özarslan ikinciliği, Cüheyda Kocabıyık ise üçüncülüğü aldı. Jüri Özel Ödülü'nü ise Salim Koç kazandı.

  Bol Kaymak Paket

  Tikveşli, yeni çıkardığı 1400 gr. Bol Kaymak Paketi'nde, Türkiye'de ilk kez uygulanan tepsi formuyla daha bol kaymak ve daha büyük lezzet sunuyor. DanoneSA güvencesi ve tecrübesiyle üretilen Tikveşli Kaymaklı Yoğurt'un ambalajı derinliğinin az olması nedeniyle her kaşıkta aynı lezzetli ve kaliteli yoğurdu sunuyor.

  Çift kapaklı kutu

  Selpak, hem önden hem yandan açılabilen kutu mendilleri ile Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyor. Dar alanlardaki kolay kullanımı ile Selpak Çift Kapaklı Kutu Mendil, özellikle otomobil kullanıcılarının tercihi olacak.

  Cips alana Disneyland hediyesi

  Kar Gıda ürünleri Cipso, Patos, Pekos, Critos ve Çerezos paketlerinden çıkacak süper oyun kartları ile çocuklar hem oyun oynayabilecek, hem de aralarında Paris Disneyland gezisi, bilgisayar ve cep telefonu bulunan yüzlerce hediye kazanabilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı